Piatra Neamt, Perla Moldovei (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Pogonici, bun venit! Acum intindem covorul rosu!!




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=1" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

pogonici, sa iti traisca fetita !
Sa fiti sanatoase si voioase
Bine ai venit la noi !Sa ne povestesti mai multe despre voi,sa ne cunoastem mai bine!
Noi suntem o mana de Doamne active pe forum asa ca te primim cu mare drag in gasculita noastra!
Va servesc cu un ceai cald

Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://bazar.desprecopii.com/browse.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Noi avem serbarea la gradi pe data de 14.
Nu's ce se grabesc asa de tare ...
Voi cand aveti evenimentul ?
Una peste alta eu deabia astept sa impodobim bradutul
Anul asta am reusit sa cumparam si noi un bradut super frumos cu conuri de brad printre crengute...e superb!
Pana acuma eram adepta bradului ''adevarat'' dar am vazut ca se poarta din ce in ce mai mult cele din plastic.
Il poti tine in casa mai mult timp fara sa se usuce si ca efect e sigur mai frumos fata de cel taiat din padure...
Eu in fiecare an eram nemultumita din cauza ca ori nu avea ramurile pline,ori era stramb,ori era prea golas....
Acu poate nu mai am nimic de comentat...am spus poate!


Mihaela,mami de ingeras Cosminiq
Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain)



http://bazar.desprecopii.com/browse.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Hei, remember me?
Eu stau foaaarte prost cu scrisul, dar va citesc in fiecare zi, am urat la multi ani la sarbatoriti cand a fost cazul, in gand, ca timp e scris nu prea e.
Inca suntem in bucuresti, am un program de robot, nu ma pot apropia de calculator cat e David treaz pt ca imediat vrea sa-i pun filmulete de-ale lui, si ca sa evit sa se uite asa de mult la calc, pun colinde si inchid monitorul. Asa ca va pot citi doar cand face el nani la pranz, cand mai am o mie de alte treburi...acum am un munte de camasi care vor sa fie calcate.
Venim si noi sambata la Piatraaaaa! Vreau si eu vin fiert! Cand faceti intalneala, sapt asta sau cea viitoare?
Pogonici, bine-ai venit, ce pui mic ai, sa-ti traiasca!
Gata, am scris doua cuvinte, ma duc la calcat. Pup la toata lumea!

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)
www.youtube.com/watch?v=o2K9w09EPiU" target="_blank"> Botezul lui David
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

noi suntem in plina activittae..crestem..gangurim deja...zambim prin somn...si abia asteptam sa avem 2 lunite sa mergem la dna dct la vacin si la masuratoriiiii

o mamica fericita de IOANA NECTARIA


http://lb1f.lilypie.com/a8SDp3.png

http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cosminiq, noi avem serbarea miercuri, pe 15. Nu mi se pare prea devreme, e chiar f, ok asa pt noi. Si noi avem brad artficial si arata bine, ne place asa.

Iulia, pai te asteptam pe tine sa vii incoace si dupa aia mergem la vin fiert. E ok asa?

Pogonici, tu in ce zona stai? Noi suntem multe care in Darmanesti - Calea Romanului. Te invitam la un vin fiert/ceai cu noi la prima intalneala.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=2" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uliiasi spune:

Da, da, ce bine! Sa vad cu cine negociez sa stea cu juniorul 2 ore... Ca sapt viitoare barbatu' inca lucreaza si pleaca din piatra, dar de pe 19 am babysitter ca intra in concediu!

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)
www.youtube.com/watch?v=o2K9w09EPiU" target="_blank"> Botezul lui David
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

pogonici, bine ai venit! Sa-ti traiasca fetita, e putin mai mica decat Adelina mea, care e nascuta pe 2 sept. Cu cine ai nascut? Ai nascut aici? Cine e dr. de familie? Papa la san? Ma opresc aici cu intrebarile, momentan. Sper sa ne cunoastem curand si sa iesim impreuna la plimbare.
Noi azi am iesit la 11.30 la plimbare si-am revenit la 17.30...a fost o zi superba de plimbare si am profitat.
Bolfosenia are 6.600 si 65cm, luni am fost la masuratori cu ea. Pt. ca e pe alimentatie mixta si pt. ca e o mancacioasa si jumate, ni s-a recomandat sa incepem cu cate o lingurita de suc de fructe...mai vedem.

Fug sa-i pregatesc masa Iustinei, ca acusi vine de la engleza. Pupici!

Edit: Iuliaaaaa, te asteptam sa facem intalnealaaaa!!!!

Lora, mami de Iustina si Adelina

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

lora..noi maine iesim la plimbare daca e frumos..si daca vrei ne vom cunoaste....

o mamica fericita de IOANA NECTARIA


http://lb1f.lilypie.com/a8SDp3.png

http://davf.daisypath.com/O2Kmp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

pogonici, imi era cunoscut numele tau de user asa ca am cautat un pic in urma si vreau sa iti spun ca ma bucur sincer ca dorinta voastra cea mai mare s-a implinit!!! Sa va bucurati in fiecare zi din plin de fetita voastra! Sa fiti fericiti si impliniti.


De maine cica vine frigul si vin ninsori iar, nu stiu daca e de plimbare ... Dar poate aveti noroc.

Eu am facut in seara asta pt prima data omuleti de turta dulce. A fost o adevarat aventura ca nu am forme si i-am 'sculptat' din cutit in toate formele care ne-au trecut prin cap. Rares i-a decorat cu alune si stafide. Prima tava am ars-o , a doua a iesit perfect. Sunt buuuni, data viitoare o sa fie si mai buni.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=2" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput