Fluturasi de martie-aprilie 2011 (90)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Neata burticilor!

Nu am apucat sa citesc, ati scris nu v-ati incurcat!

tuturor celor care isi serbeaza ziua astazi si am vazut ca Strumphy si Dorinuta au sarbatoriti, iar noi o avem pe Picky toto!

La munte a fost superb, a nins de era totul alb. La Predeal stratul de zapada masura 45 de cm. Eu am plecat putin racita si acum imi curge nasul destul de rau, dar o sa fie bine.

Cel mai important este ca am fost vineri la doctor si bebe are 1049 de grame, e maricel manca-l-ar mama, deja s-a intors, colul meu este bine si mi-a zis dl dr cand am dureri sa iau un nospa pe ora.

In rest nu stiu ce sa va mai spun, ca nu am apucat inca sa va citesc. Sper ca sunteti toate bine!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 27 Rares Andrei




Felicitari mandreeac pentru bebe
Is apropiati grasuneii nostri, al meu avea 1100 dar sambata seara, deci avem bebici in grafic

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Laley nu s-a decis nimic. Sedinta s-a finalizat fara niciun rezultat. Vor decide in parlament.

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Neata fetele!
Mai intai sa spun La Multi Ani pentru toate care va sarbatoriti, sau sarbatoriti pe cineva!

Ssabrya, bine ai venit, esti a patra din Pitesti la Odiseea asta

Si eu sunt tot pe Realitatea, asa ca o sa scriu si eu vesti.

La noi e tare urat si chiar nu am chef sa ies... bine ca nici nu prea am unde. Va trebui totusi sa dau o tura pe la magazin sa iau niste lapte ca nu cred ca am pt maine dimineata.

Pup toate fetele care-s in zona!

in sapt 20+ cu minune de vesel.
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Dorinut@ are dreptate: au amanat decizia... nu s-or fi inteles intre ei. Tare mi-e ca unii vor 1000 de lei si probabil altii s-au opus. N-au reusit sa ajunga la o intelegere...

in sapt 20+ cu minune de vesel.
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Strumphy da sunt mucioasa rau si imi curg ochii! Aseara nu am apucat sa intru ca am fost si pe la socrul meu care e Nicolae si pe la socrul surorii mele si el tot Nicolae si cand am ajuns acasa eram rupta. Iti dai seama ce sarbatoare va fi la anul.

Dorinuta bebe grasunel.

Trebuie sa fug sa ii cumpar mamei niste cizme!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 27 Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Va pup si eu , tot cu ochii pe stiri eram,acum am inchis TV inca nu au decis deci nimic.

Vreau sa urez si eu La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi mamici,tatici,bunici,copilasi

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

mandreea sa te faci bine
SSABrya bine ai venit

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

cCe idioti!!!
Ca sa ne tina in suspans pana diseara
Poate diseara hotarasc ceva si in favoarea noastra..dar nu sunt sanse mari!!!

20+
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Vad ca iesit soarele pe aici... cred ca ar trebui sa ies si eu sa profit. Ca la noi, gravide pe timp de iarna e bine sa profitam de orice raza nu? Macar 20 de minute... Plus ca trebuie sa-mi iau si omega 3. Mi s-a terminat de sambata.
Revin

in sapt 20+ cu minune de vesel.
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinut@ spune:

Mie mi s-a parea echitabil o lege de genul:
- primul an 85% din venit
- al doilea an 600 de ron sau 1000.

Asa mi se pare cel mai corect, din toate mamicile pe care le cunosc si care au luat mai mult de 2000 indemnizatie s-au intors dupa un an sa nu piarda un job bun..

------------------------------------------------------------------------------------------
27+ cu Edutu mic si zglobiu - Eduard Gabriel

Ana-Maria

Mergi la inceput