Goldie Pants - 46

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu din cauza lu parolei eram panicata in poza aia surprinsa de tine eram panicata ca ma vedeam sinucisa in derect pa mine si pa pretinili pretinilor mele si pa huzbanzii lu lor si pa urmasii urmasilor nostri si ai lu vostrilor
fuarteeeeeeeeeee enspirationala parola propusa de tine

www.crazywebsite.com/Website-Clipart-Pictures-Videos/Halloween-Art/cartoon-ghost.gif" target="_blank"> booooooooooo

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey aveti grija cum va purtati ca un domn rexpectabil cica vrea sa ne adopteze famelia noaxtra de sixtere si cica mai ales pe www.posteremag.ro/imagini/422-Duffy%20Duck.jpg" target="_blank"> mine ca sunt mai mica si mai poate sa ma edukeze sa invat sa zic unile covinte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

salutari

sistero mai mare sau mai mica?
sunt de akord cu adoptia si sa nu avem dexcutii va zic din capu locului, ca de costume ma okup io

parpalo poti sa esplici ce face dansul la casa ta?

numa la ghost party n-am fost si nu mi-e clar cu parola[alcool... bine ca ma cunox cu Maestrosi nu am nevoie

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetilibine v-am gasit la ghost partyyyyyyyyyy
'multi ani sarbatorito! cadoul mai tarziu ti-l dau
parpal maxim imi place costumu de ghoasta imi sade bine cu el asea blue cred ca poate am sa-l utilizez mai des
iona relax mey, k io una la calcat costume nu ma bag hai o camesa de ce coloare o fi mai merge da mai mult nu... k BAD nu poarta




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eheeeeeheee, ce cauta la mine acasa? Dar de ce intrebi iona? Te las in ceata, sa nu iti incarci mintea si cu asta...atat zic: imagineaza-ti ca asta se va intampla cand tu te vei ocupa de costume. Nu stiu daca vrau sa fiu adoptata , ma gandesc cum mi-e mai bine si ma hotarasc

Nu stiu despre ce pretene lu pretene vb yellow-ghost, ca io nu detin asa ceva...nu stiu cum iaste astea...nu stiu, nu stiu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterilor
www.ozibuna.net/zi-de-zi/10-decembrie-3.html" target="_blank"> o zi menunata va dorex

aicilea ningeeeeeeeeee si ca in fiecare an la prima ninsoare ma apuca o bucurie naiva cum ca www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE" target="_blank">zapada asta va acoperi toate mizeriile umane

pffffffffff citatu zilei e B E S T I A L
Anonim: "Daca te uiti în oglinda si nu-ti place ceea ce vezi, nu condamna oglinda. Daca te uiti la lume si nu-ti place ceea ce vezi, nu condamna lumea." ca pana la urma eptsact


www.jocurisupertari.ro/games/files/duffy-duck.gif" target="_blank"> OMG I forgot to hug you

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetile io stiu ca cadou de dar nu se cauta la dintzi multumex da io vreau si versurili ca mie imi place sa fac analiza pe text si e unile covinte care orekili mele nu le-a inteles iar uokiu neuronicus nu are toate enformatiili ca sa fonctioneste cum trebe deci spuneti TOT, TOT, TOT, cine singueshte si care e numile lu melodie nu mai ziceti nu stiu, nu stiu ca io ipspt

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ca tot ninge asta port azi pretinile ghosteritze stie de ce

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

good morning

Mi-a placut la ghost party desi nu a fost totul beautiful si acum dimi m-am hotarat....mai bine ghosteritza din asta sinucisa virtual decat pt ca ....toate parolele din lume nu ma fac sa fiu altfel de cum sunt. stiu, stiu...epmsact(m)

Despre zapada io stiu ca mai si ingheata si mai stiu ca www.youtube.com/watch?v=zGDi8TqqeX8" target="_blank">frosty za snowman ajuta mult la dixparitia urateniilor

Nu stiu, nu stiu, nu stiu io d'astea...cine canta si versurili, e o dilema misterioasa si cred ca tre dexcifrate pe rand ca sa fie si neuronicus ocupee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

am scapat sunt apta cica la tensiune mai tre sa lucrez.. da ce va mananca fingerile

mey sisterelor la ce e nevoie analiza lu textu cand iaste subect?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput