Goldie Pants - 46

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara sisterileeeeeeeeeeeeeeeeee
pentru bad sisteraa mea
sis iona poza 2 nu cred ca e pentru noi altufel nu-mi esplic di ce nu avem acces la ea o fi ceva prea suit pana si pentru mine??
iaca ceva de inceput



iaca si fromosu meu se face comod



www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=njQxpGQQFF8" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=auBmM_cDvqM" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

neatzaaaaaaaaaaaaa
dexpre ce poza e vb mey?? cum sa nu aveti acces??? nu e nemik bad deci accesu e liber





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara fetileeeeee
pen'ca unili e maxim pofticioase si nu mai are rabdare pana la vara va servex io
sperez sa va potoleaxa pofta





www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=njQxpGQQFF8" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=auBmM_cDvqM" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineatza sixterileeeeeeeeeeee
lmaaaaaaaaaaaa sixtera iona pffffffffff duamneeeeeeee cum mai trece timpuuuuuuuuu iti dorex ca si peste un melion de ani tot pe acilea sa faka jogging fingerile tale si a li lu nuastre si baetii tey tot asea adek tot ai lu nostri
sixtera lisa io dupe cerese nu ma dau in vant gust asea din cand in cand k sa vaz cum mai e na asta cunoaste toate lumili de unde si espresia cereasa dupe tort preferatile mele e de departe visinili astea nu e pentru orisicine le preferez in toate pozitiili pardon in toate formile posibile na normal ca le prefer naturale da' accept si dulceturi si topinguri si altele asimilate
sixtera parpal pffffffffff azi ce sorprise ne mai asteapta ce trebe sa mai dexcoperim???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

multomex de urarisi ca raspuns va urez si io ca melionu de ani ce-l petrecem pe aci sa visati tot la betii mei care e cmfdtl

si dak e party nu putem sa va astept cu masa goala


e cu cirese si visine, ca sa nu fie suparare cine vrea reteta sa ma




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



LMA Iona

Sa... toate alea ce ti s-au urat deja pluuuuus, sper ca vii la toate partiurili cu Sporty

Eu consumez si cerese si visine..dar mai ales alune...de ce??? Pentru caaaaa multi *fenomene* stau in alunii mey; cand merg sa ii scutur ca sa cada *fenomenele*, culeg si alunile.

Azi fara sorprize detectivistice, tre sa imi recuperez neurones, ca sa nu fiu bc1n

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

dexpre ce fenomenile vb parpalooooooo???? io nemik nu stiuuuuuuuuuuuuuu nu stiuuuuuuuu si di ce sa iti recuperezi le neurones??? pi unde iaste ei??? e in aluniiiiii? duamneeeee sau dupe visini ??????? sau in ceresi duamneeeeeeeeeeee undi iaste vremurili lu c/p ??? io am urgent nevoie de apdeit daca nu bagati acilea TOT, apelez iar la bv


let's switch iaca cum zicala "ai grija ce ii doresti k s-ar putea sa se-ntamplezeeeeeeeeee" s-a adeverit
comentariili e de prisos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

parpalo stai relax unde voi fi io va fi si sporty si unde va fi sporty voi fi si io(e valabil pt. toti baetii mei) o sa poti casca okii in voe..despre "fenomene" habar n-am

mey mj iasti de groaza mai insemneaza si care la a cui baeti atenteaza

io am dat o tura sa va servex ceva suuit


www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey pi rextu sixterilor le inteleg la cine si di ce antenteaza dar tu ionaaaaaaaa??????????
la dansullllllllllll???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

DAAA la dansul habar n-ai cine e!!!! poci spune duar ca dansa iaste sistera mea ...oricum, TRUE LOVE nu tine cont de aspectile la care te referezi

poti sa casti okii pana nu mai poti ca tot nu vezi dincolo de poza.....iti dau un indiciu, ca tot faci pi detectiva iaste dintre cmfdtl

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput