Goldie Pants - 46

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Lisa, da, aia voiam, un c de v-c..ca iti faceam o contra-ofearta imposibil de refuzat, dar e prea tarziu acum..regretele tale pe care nu le afisezisunt dijaba.

Mj iscbm
Nemik nu pricep.
imi trebuie o poseta mai mare, ca am ceva de bagat in ea, sa plimb cu mine..are aripi

Iona animalul de companie a suferit niste traume miscatoare de la alt animal de companie...nu e vina mea, sa stii...dar daca clontopeste asa frumos....





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=vsFez0mjhi0" target="_blank">buna dimineataaaaaaaaaaa la mooooooooos aajuuuuuuuuuuunnn, ne dati ori nu ne dati????????? pfffffff fetile ce sa va zic?? io am fost la colindat scbm iar bv a fost fuuuuuuoooooooooarte darnici
bad sixtero io cre ca turili alea e cu santa a lu sixetra iona ca altfel nu imi explikez di ce abia azi a ajuns la noi aaaaaaa ca tu il vedeai cu okiu lu neuronicus pi santa meu??? aia mi se pare normal si ca sa o razbunez pi iona k ai exploatat pi santa ei, azi ma rasfatzez cu honey&chocolate si cre ca consumez si netse cireseeeeeeeeeeee
sixtera iona pffffffffff nemik nu am a zice decat ca flagrantu nu a reusit norok cu neste bune pretine k altfel nu ma vedeam bine nici pe mine nici pe bm si mai ales nici pe bt bine ca e bine cand se termena cu bine
sixetra parpala guardian anjelu e pentru forever zen uiti-te la el si te transformezi in zen si turbo zen si enerjizen MdM io stiu ca ai pile la creatoarile de posete sooooooo comandeaza o poseta MdM

precum ziceam, in spiritu lu craciunului aveti voe k sa visati la bm






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeeeeeeeeeeee sisterileeeeeee
iscbm maxim va uram sarbatori fericite vsbv




sis mj na lasa, crezi ce vrai numa in lumea lu visele poti fi inconjurata de honey and cherries ai voe sa si degusti k maxim pofticioasa te vad
sis parpal nu stiu, nu stiuuuuuuuuu da nu cred k oferta ta era mai profitabila vedem data viitoare cand o mai fi
sis iona l-am aprins pe chocolate-honey na, nu a mai avut rabdare

www.youtube.com/watch?v=hhKzveQq4wc&playnext=1&list=PLAC7F15A2A2B7731B&index=9" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=njQxpGQQFF8" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=ABSk4ZO559k&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=auBmM_cDvqM" target="_blank">- MICHAEL JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Io nu va urez nemik, ca si asa e Christmas everyday

Am vrut numai pentru ca sa va zic, ca red heart pe mine nu m-a dus cu gandul la ipspt ci la RED . Cum nu stiam pe unde mai e, m-am gandit ca, na, circula niste simboluri de la el sa ne colindeze

Ce sa zici si tu acum Lisa, ai pierdut ocazia forever, incerci si tu sa te consolezi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Merry Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:





sisterelor sunteti MdM



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lma&MC sixterilor
mey va transmitez ca husbandu lu meu a dexcoperit ravashu din cherristoooooooo duamneeeeeeeeee sixtera iona iasti di groaza husbandu zice ca o sa iti multumeaxa personal daca ai zis ca vinu nu iaste pentru mine a-nteles ca e pentru el si io nu l-am contrazis




fetili iscbm vi Mdm pvspbv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



sis mj pretinu a inteles f bine dak ai inteles altceva eptsact sper, duoar, ca isi face anuntate multumirile

Citat:
animalul de companie a suferit niste traume miscatoare de la alt animal de companie...nu e vina mea, sa stii...dar daca clontopeste asa frumos....

sis parpalo dak se inteleg atat de bine al ei sa fie
REDU te saluteste ca de gandit are la cine adik la mine ...sa nu las loc de interpretari

Citat:
l-am aprins pe chocolate-honey na, nu a mai avut rabdare

sis lisa am vazut dar nu era nevoie caci stiu cum se manifesta cand e aprins





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:




Mergi la inceput