Unde ti-ar placea sa petreci Craciunul ?

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kandra spune:

Mi-ar placea sa-l petrec undeva la munte, intr-o cabana micuta si calduroasa, cu miros de cetina si cafea fierbinte, alaturi de iubitul meu... Visez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivantzez spune:

mi-ar placea sa petrec craciunul in sinul familiei cu rudele si prietenii dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

In regulament se specifica faptul ca se pot face inscrieri pana in 20 decembrie, iar extragerea castigatorilor se va face in 21 decembrie. Unde apare lista castigatorilor? Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_stan spune:

Chiar asa, lista castigatorilor unde apare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Haleluia, am plicul cu cei 5 norocosi: A fost un concurs fantastic de disputat si vom mai face de astea - se vede ca va place cafeaua buna.

Iata deci castigatorii:
- danageodoiu
- rufus
- danutz
- oana-laura
- bpaula


va rog mult, castigatorilor sa trimiteti adresele si nr de telefon pe PM la moderatorul anda08.
In Maxim 7 zile va rog, altfel se pierde premiul.

Felicitari si un Craciun Fericit va doresc!



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danageodoiu spune:

Multumim Mos Craciun si Desprecopii pentru cadou!

Stiam ca visele pot deveni realitate daca iti doresti cu adevarat!
Ramane doar sa si faci ceva ca sa se indeplineasca. De data aceasta a fost simplu, am scris o scrisoare lui Mos Craciun care ne-a raspuns mai repede, pentru ca are multe cadouri de adus in Ajun tuturor celor care au fost cuminti.

Dana, mama de Simina care de Craciun implineste 9 luni!
Dana, iubitoare de cafea buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Mvaiiii ce surpriza...si cand ma gandesc ca am scris doar pentru faptul ca intr-adevar pentru mine Craciunul e perioada cea mai magica din an..

Multumesc mult. Am trimis datele la anda08. Sper sa fie totul in regula. Ma duc acum la subiectul de umanitare sa dau putin din castigul meu si altora mai putin norocosi.

Sarbatori fericite tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Multumesc Mos Craciun. Multumesc Despre copii!

Craciun Fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rp068 spune:

lista castigatorilor ?


Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

dragilor,

Mai intai as vrea sa va spun ca la acest topic vrem sa visam. Sa ne povestim unde am vrea sa petrecem Craciunul.

Si, mai am un detaliu important: la acest topic miroase a cafea buna. Ideea este ca nu chiar toate visele se indeplinesc, insa o cafea buna te face sigur fericit.
Deci, lansam o discutie concurs.
Pentru a intra in concursul nostru, trebuie sa ne povestesti pe scurt la acest topic, unde ti-ar placea sa petreci Craciunul anul acesta. Impartaseste cu noi aceasta dorinta si poti avea surpriza de a castiga un cadou deosebit - unul dintre cele 5 sisteme NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo®, puse in concurs.

www.desprecopii.com/info.asp?id=2483" target="_blank">Aici citeste regulamentul concursului.
Succes si sunt geloasa ca eu nu pot participa pentru ca premiile sunt grozave!! Succes!

www.desprecopii.com/Images/Upload/Piccolo_red.jpg" border="0">



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankamario spune:

Mai sus e lista cu cei care au castigat! Felicitari castigatorilor!

Mergi la inceput