Pufuleti 2010(172) - LMA Tudor, patriotul nostru!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cred ca am probl cu okii...care e galbena??? eu pe amandoua(tomaca si anag) va vad albastre...de fapt,la toata lumea vad aceeasi culoare...oi fi daltonista?


mami de Alex si Radu
Buna dimineata,

cuscra....eu daca deschid forumul cu Mozzila vad numele cu albastru simplu la toata lumea,daca deschid cu Internet explorer nick-urile apar cu diferite culori


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.


Mda...am deschis si eu explorer sa vad unde-i culoarea...si am gasit...Mersi simplicity


Roxi de Diana - 31.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

si pentru ca am lipsit de la atatea aniversari incerc sa ma revansez acum:
ziua de 26
La multe lunite Uca
La multe lunite Amaris
La multe lunite A.
La multe lunite Tudorel


ziua de 27
La multe lunite Mara
La multe lunite Strumf
La multe lunite Dragos

ziua de 28
La multe lunite Isabela

ziua de 29
La multe lunite Maia

si astazi:
La multe lunite Diana

si La multe lunite-La multi ani tuturor care isi serbeaza azi ziua de nume


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Neatza si de la noi!

Am servit bunatati, pluc cafeluta!

SI mi-am permis sa modific eu pozele Gratianei.

O zi perfecta, va doresc, doamnelor!






Kiti de Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

sa vad ce imi aduc aminte

Super Dece faza cu jucariile...sper sa ai succes...daca crezi ca te pot ajuta de aici cu transportul(daca iesi mai bine) sa imi spui

Despre indemnizatie,no comment,imi doresc sa fie bine pt toata lumea...si indiferent de ce "lege" o sa adopte,sa reusim sa gasim solutii cat mai potrivite pt noi,copii nostrii...

Irinaa semeni atat de bine cu cineva cunoscut mie,dar cum nu esti de prin zona Bacaului nu ai cum sa fii tu....

Am vazut poze atat de frumoase...


deja am uitat
ioiii imbatranesc


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Fetelor o metoda de invatare imi spuneti si mie?

Ce bine ar fi daca as mai avea timpul si dispozitia/capacitatea de invatare(bine ca poti oricand sa inveti daca iti antrenezi mintea-teoria-) de acum cativa ani,de cand am fost prima data studenta....cateodata am impresia ca nu mai pot duce la capatdar incerc sa fiu tare pe pozitii...

peste 2 saptamani am si "admiterea"(interviu si test)la Cambridge pt cursuri de engleza(deci ca sa fac niste cursuri pregatitoare trebuie sa dau admitere)


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

Nu e 31...dar e sf de luna...

Azi facem 11 luni




Poftiti la si sau




Roxi de Diana - 31.12.2009




LML, Roxi



ms de tratatie, mami!




Kiti de Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Fetelor o metoda de invatare imi spuneti si mie?

Ce bine ar fi daca as mai avea timpul si dispozitia/capacitatea de invatare(bine ca poti oricand sa inveti daca iti antrenezi mintea-teoria-) de acum cativa ani,de cand am fost prima data studenta....cateodata am impresia ca nu mai pot duce la capatdar incerc sa fiu tare pe pozitii...

peste 2 saptamani am si "admiterea"(interviu si test)la Cambridge pt cursuri de engleza(deci ca sa fac niste cursuri pregatitoare trebuie sa dau admitere)


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.




pai...ma asez la masa si incerc sa stau cat mai mult. ca ma apuca: pipi, kk, sete, foame, ordine, sa calc ... DAR incerc sa nu ma las prada tentatiei. Imi iese uneori. Alteori ba. . De aia prefer sa invat noaptea. Nu ma sacaie nimeni. Cel mult Kiti vrea titi, dar stau pe fotoliu si il pun pe picioare, pe spate cu titi in gura. Si eu pot sa scriu, aplecata peste el.

Rabdare si rabdare. Cu tine. Si iti iese.

Multa bafta!




Kiti de Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

neata fetele,multumim de cafea dece
danasor,cris d.multumim frumos








radu andrei face cinste la toata lumea


LML diana de roxy

LMA tuturor celor cu nume de andrei/andreea

pt david de lalitica


mami de Alex si Radu


La multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

pt DavidSa dea DD sa fie bine(Lalitica -multa putere si sanatate iti doresc,multa sanatate sotului si lui David)

Mihaitzasa te faci bine


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Sa nu descurajezi niciodata pe nimeni…care progreseaza continuu,indifferent cat de incet."

Stiati ca:
Firul de par creste cu circa 1,3 centimetri pe luna si are o durata de viata de aproximativ 3 ani.



Multumesc fetelor pt gandurile bune, atat si pentru cele din cap trecut!
Acum am vb cu sor'mea...cica l-a vazut un dr cam repezit care l-a luat tare ca ce tartament e asta de la iasi..i-a scos AB ca cica e prea puternic si i-au dat niste picaturi pe nas...sa vedem, sor'mea a ramas cu multe intrebari pe care nu a apucat sa le puna dar macar s-a internat si o sa mai vada joi cre-i treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui xela_07



Ma ptr David! Doamne ajuta sa fie totul bine!

lorex - ma gandesc si la Mihaita! Sper sa aiba noroc sa gaseasca un dr bun aici si sa raspunda bine la tratament. Mititelul ....


Facem cinste ptr Andreeutza noastra, cea mai minunata fetitza din lumea asta. E putin bolnavioara de ziua ei dar ce sa facem ... trecem si peste asta.

Cand se definitiveaza treaba asta cu perioada concediului de ingrijire copil?




Multi ani si sanatate Andreei!

Mergi la inceput