Chic Bebe - concurs Klorane Baby

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Multumesc Laura! Nu am fost atenta.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Un vot, va rugam ad.jpg www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=0" target="_blank"> Daria chic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eu am vazut ca s-a afisat clasamentul; intr-adevar, prima poza isi merita locul 1! Felicitari castigatorilor! (sunt mai multi, nu stiu)?

Eu vreau sa multumesc celor care au votat poza cu Andrei; nu cunosc pe nimeni si tocmai de aceea le multumesc din suflet; am fost impresionata de gestul lor: Kid, Maruntzica, Tala, JuliaSM, si alexDG.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
tlaura Publicat la - 17/01/2011 : 16:59:42
--------------------------------------------------------------------------------
Eu am vazut ca s-a afisat clasamentul; intr-adevar, prima poza isi merita locul 1! Felicitari castigatorilor! (sunt mai multi, nu stiu)?

Eu vreau sa multumesc celor care au votat poza cu Andrei; nu cunosc pe nimeni si tocmai de aceea le multumesc din suflet; am fost impresionata de gestul lor: Kid, Maruntzica, Tala, JuliaSM, si alexDG.



Important: acest clasament nu este cel final, votarea nu s-a incheiat!


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

tlaura, acela nu este clasamentul final, este unul provizoriu. A fost acolo de la inceputul votarii.




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=5" target="_blank"> Un vot pentru Rareshic - lau.jpg



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crsitina1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tlaura

Eu am vazut ca s-a afisat clasamentul; intr-adevar, prima poza isi merita locul 1! Felicitari castigatorilor! (sunt mai multi, nu stiu)?

Eu vreau sa multumesc celor care au votat poza cu Andrei; nu cunosc pe nimeni si tocmai de aceea le multumesc din suflet; am fost impresionata de gestul lor: Kid, Maruntzica, Tala, JuliaSM, si alexDG.



Buna, l-am votat si eu pe Andrei si la fel ca si tine le multumesc din suflet celor care au votat-o pe Andreeutza mea...doar ca nu stiu cine sunt acestia, nu stiu unde ai vazut tu cine a votat poza lui Andrei. Oricum nu pot decat sa le multumesc chiar daca stiu ca nu avem sanse prea mari, pentru ca toti copii sunt frumosi, sunt ca niste ingerasi, iar concursul este concurs si nu pot castiga toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada26 spune:

buna ziua,
spuneti-mi si mie,va rog,de ce nu pot vota???:(((

ajutorrrrrrrrrrrrrrr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

pana la urma unde este clasamentul final ca nu mai merge? s-a terminat sau nu concursul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Nu s-a terminat, azi este ultima zi de vot, dupa care urmeaza votul juriului

blog


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=0" target="_blank"> Eva cu obrajori ca marul - concurs CHIC - adr.jpg


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:


Cu toate ca ne place premiul, vrem sa facem mai departe o bucurie..drept urmare, multumesc tuturor pentru sustinerea de pana acum ...speram sa ne incadram pentru a face mai departe o bucurie.

Vrem sa castigam si premiul sa-l donam aici in forum! Ne ajuti sa facem o bucurie?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=6" target="_blank">Voteaza un Winnie MIC, dar CHIC! Voteaza m8 !!

Hainute NOI, import Anglia!

bazarim si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

S-a prelungit perioada de votare? stie cineva ceva?
Multumesc

RAZVAN IN CONCURS ap.jpg

Mergi la inceput