Chic Bebe - concurs Klorane Baby

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Functioneaza votarea
Spor la votat tuturor

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=6" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

DE CE NU POT VOTA LA ACEST CONCURS??? SI DE CE NU APAR SI COMENTARIILE MELE PE FORUM?
AS VREA SA VOTEZ SI ALTI COPII IN AFARA DE BEBELUSUL MEU, DAR IMI SCRIE CA NU AM DREPTUL SA VOTEZ IN ACEST CONCURS? DE CE? SUNT INSCRISA PE SITE, AM CONT DE UTILIZATOR...CARE E PROBLEMA?
AM DREPTUL DOAR SA PUN POZE, SI SA VOTEZ NU? NU INTELEG...
SI INCA CEVA, NU S-A SPECIFICAT NICAIERI CA SE PRELUNGESTE PERIOADA DE INSCRIERE SAU CA SE POT POSTA MAI MULTE POZE (AM VAZUT ASTA IN ALBUM)!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

START VOT !

Din cauza ca votarea a inceput putin mai tarziu, perioada de votare s-a prelungit pana la data de 18 ianuarie.


Mod de votare:

Votarea se desfasoara in doua etape.
Etapa 1: Se voteaza public. Poate vota orice membru inregistrat al Comunitatii Desprecopii (forumul Desprecopii). Votul va fi public si permis numai utilizatorilor cu peste un anume numar de mesaje. Pentru a descuraja utilizatorii (falsi) - nu vom spune care este acel numar de mesaje.

Etapa 2: Voteaza un juriu format din moderatori si membri de baza Desprecopii.com. Votul etapei 2 are o pondere de 60% din clasamentul final.

VOTATI AICI !
Mult succes!


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

O ROG PE D-NA MODERATOR SA-MI SPUNA DE CE NU AM DREPTUL SA VOTEZ ABSOLUT NICI O POZA IN ACEST CONCURS!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

CE INSEAMNA "UTILIZATORI CU UN ANUMIT NUMAR DE MESAJE"?
DACA NU POT VOTA IN CONCURS INSEAMNA CA PARTICIPANTII NU AU SANSE EGALE LA PREMII!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
cazacel Publicat la - 12/01/2011 : 14:25:43
--------------------------------------------------------------------------------
O ROG PE D-NA MODERATOR SA-MI SPUNA DE CE NU AM DREPTUL SA VOTEZ ABSOLUT NICI O POZA IN ACEST CONCURS!!!



Regulamentul concursurilor: Votul va fi public si permis numai utilizatorilor cu peste un anume numar de mesaje. Pentru a descuraja utilizatorii (falsi) - nu vom spune care este acel numar de mesaje.




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

D-NA MODERATOR, EU AM VAZUT PE SITE CA SE ORG UN CONCURS SI AM VRUT SA PARTICIP SI EU, MI-AM FACUT CONT PE SITE, AM POSTAT 1 POZA SI ASTEPT DE 2 ZILE SA POT VOTA SI ACUM VAD CA NU AM ACEST DREPT PT CA NU AM POSTAT SUFICIENTE COMENTARII MAI MULT SAU MAI PUTIN INTERESANTE PE ACEST SITE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cazacel

D-NA MODERATOR, EU AM VAZUT PE SITE CA SE ORG UN CONCURS SI AM VRUT SA PARTICIP SI EU, MI-AM FACUT CONT PE SITE, AM POSTAT 1 POZA SI ASTEPT DE 2 ZILE SA POT VOTA SI ACUM VAD CA NU AM ACEST DREPT PT CA NU AM POSTAT SUFICIENTE COMENTARII MAI MULT SAU MAI PUTIN INTERESANTE PE ACEST SITE!!!

floaredecolt


Foarte bine! Ne bucuram ca ai venit pe site. Speram sa ai o sedere frumoasa. Dar atunci cand ai vazut ca e concurs ai vazut ca acet concurs are si un regulament. Pe care presupun ca l-ai citit si cu care ai fost de acord din moment ce ai decis sa participi.
Acesta nu este un site de concursuri, este un forum mare, cu f, multe subiecte interesante. Incearca sa mai deschizi si alte sectiuni, s-ar putea sa gasesti ca ai si tu cate ceva de spus.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=5" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

cazacel, te mai rugam frumos sa nu mai scrii cu litere mari de tipar. Avem vederea buna cu totii si nu e nevoie sa tipi la noi.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=5" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

Nu tip la nimeni, dar tastatura ramasese cu "caps lock" activat!


Mergi la inceput