Chic Bebe - concurs Klorane Baby

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
tlaura Publicat la - 03/01/2011 : 17:55:07
--------------------------------------------------------------------------------
Am trimis si eu o poza ( Andrei la 6 ani), inainte de anul nou, cam pe 28 decembrie. Nu a aparut in album. Am gresit cu ceva? E posibil ca nu am trimis nickul meu? Sa mai trimit o data poza?



Verificati-va mail-ul, este posibil sa nu fi trimis toate datele necesare inscrierii in concurs. In cazul in care nu ati primit nici un mail / reply mai trimiteti inca o data fotografia la adresa pozedc@gmail.com

O seara placuta !


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Am mai trimis o data poza.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Haideti !

Ultimele 6 zile!



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Nu inteleg de ce nu apare si poza trimsa de mine!
Nici un mail, nimic!! Unde gresesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

as vrea sa stiu daca se poate schimba o poza aparuta deja pe site in albumul "chic bb"? multumesc si succes tuturor bb-ilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Citat:
tlaura Publicat la - 06/01/2011 : 12:48:47
--------------------------------------------------------------------------------
Nu inteleg de ce nu apare si poza trimsa de mine!
Nici un mail, nimic!! Unde gresesc?

Laura, mama lui Andrei

Poze



Te rog mai trimite astazi inca odata mail-ul la pozedc@gmail.com (cu specificatia nume de membru si descrierea fotografiei) - apoi trimite-mi mie pe PM adresa ta de mail sa verific inca o data daca a ajuns - si astfel te voi putea anunta


Citat:
cazacel Publicat la - 06/01/2011 : 14:48:54
--------------------------------------------------------------------------------
as vrea sa stiu daca se poate schimba o poza aparuta deja pe site in albumul "chic bb"? multumesc si succes tuturor bb-ilor

floaredecolt


Da - inca se mai poate schimba


Au mai ramas 3 zile - SUCCES !


O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

ASTAZI este ultima zi ! Au aparut fotografii foarte frumoase si foarte chic! Inca mai aveti o sansa de participare - va asteptam !




O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cazacel spune:

Cand se incepe votarea pozelor, pe 10 sau 11 ianuarie si cum se face?
succes tuturor bb-ilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danapetrescu spune:

Cand incepe votul? Cei noi veniti nici macar nu pot vizualiza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza2 spune:

siii????????? cum imi votez puiutul?cine imi spune si mie?

Mergi la inceput