FIV in Ungaria 120

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Sami super super! Tin pumnii pe mai departe!
Ce-as fi vrut sa fiu musca(ma rog...vb vine ca daca eram musca clar n-aveam ce cauta acolo in clinica) cand zbura pupicul la PK

wunderkind te asteptam cu beta mare! Mai ai cateva zile! Doamne ajuta!

Va pup gagici

o sarcina obtinuta natural in 2009 - oprita in evolutie la 7 saptamani
2 IA nereusite
FIV 1 nereusit
urmeaza FIV 2 Budapesta - FIV-ul norocos!!!!
"Nu pot schimba directia vantului, dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeuna la destinatie."
"Aminteste-ti ca toate lucrurile sunt posibile pentru cei care cred. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wunderkind spune:

Elenus, multumesc!

La fel iti doresc!!!Stii ce inseamna, am vazut ca si tu esti in asteptari...ce ma macina pe mine e o senzatie in burtica...parca e ca si la ciclu, si asta nu de azi de ieri, cam chiar din ziua embriotransferului!
O fi de bine?! Luni ar trebui sa fie ziua Beta!
La tine cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joannaalx spune:

Nimeni nu face fiv la Debrecen?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naty76 spune:

wunderkind buna ,gandeste pozitiv sigur vei reusi ai sa vezi ca o sa fie bine si mosu o sa ti aduca cel mai frumos cadou
alla ce faci,nu ne dai un semn?
elenus ce faci, cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

wunderkind,bine ai venit!!!
sedere cat mai scurta la acest topic


eeehhhh....acum ca m-am ouat...merit si eu maine o sedinta de shopingareala la Targul de Craciun,asa-i???


3 SARCINI EXTRAUTERINE,
FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,
URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla76 spune:

elenus26 saptamana viitoare te prezinti cu beta mare mare!
ariadna33 naty76 corina_anam violeta70
super atitudinea celor din budapesta! cinste lor. au vazut ca e nevoie si au oferit si serviciul asta!
samiro, ai umplut cofragul!!!
felicitari iubita! sa fie toate toate mature, iubarete si dornice sa se divida si cele norocoase sa le transferi sa fie pregatite sa se lipeasca bine bine si pana la termen. tare mult ma bucur pentru voi!!!
wunderkind bine ai venit printre noi. te asteptam cu confirmarea beta HCG!!! mai ai putin si testezi
noi azi la 12 aveam 3 puiuti de 4 celule, maine la 12 ora Hu mergem sa-i luam pe toti acasa! ma rog sa se tina toti 3 pe pozitii si maine sa-i regasesc in stare excelenta

_
mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

alla,Doamne-ajuta!!!
sa fie embrioni lipiciosi.




3 SARCINI EXTRAUTERINE,
FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A,
URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wunderkind spune:

Multumesc pentru primire fetele!
As vrea sa mai dau pe la acest topic in vizite de curtoazie ca tare frumos stiti sa va "desfasurati"!
Mergem cu optimism inainte, eu cam trec de la o extrema la alta, acu ma gred gravida pana-n maduva oaselor pana imediat cemai am putin si plang ca numai eu nu reusesc.Ma rog, nu-s asa tare pe cat ma dadeam

O sa incerc faza cu mega hiper extra gandirea pozitiva!
Mie mi-a zis o asistenta de la Kaali "trebuie si putin noroc", asa ca imi doresc si va doresc mult, mult noroc de asta data, si da, sa fie cel mai frumos Craciun ever, cu doua liniute....
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_anam spune:

Samira felicitari... normal ca meriti o plimbare prin targ
Alla iti doresc ca toti trei sa fie lipiciosi si sa ramana la tine pentru urmatoarele 9 luni

wunderkind sedere cat mai scurta pe aici. Las' ca nu mai ai mult pana la Beta, unul pozitiv ca altfel nu se poate, si atunci ai sa te mai linistesti. Iti doresc numai bine

joannaalx mai sunt pe aici si fete care merg sau au mers la Debrecen. Ce anume te-ar interesa? Te pot ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Samira, super-productie! Las' ca o sa vezi ce o sa se iubeasca, cred ca lasi si ceva acolo la rece, noi am "plecat" cu gemeni si mai avem acolo 5 embrioni congelati. Ah, ce te invidiez ca ai prins targul, sa te gandesti si la mine cand vei fi la shopping, tare nostalgica mai sunt cand ma gandesc la Budapesta

alla, super vesti, si progesteronul e foarte bun, sa stii! tinem pumnii in continuare!


wunderkind, stiu cum e, perioada de dupa ET pana la test este crancena, pentru mine era o tortura... preferam sa ma ingrop in hartoage la servici, lucram pana tarziu in asa fel incat sa ajung acasa franta si sa dorm... dar ce, puteam? cu cat se apropia ziua testarii, cu atat eram mai agitata!
mai ai putin, cred ca pe 30 ai testul, nu? iti doresc o valoare cu 3 cifre si daca te bate gandul sa faci o barza mai devreme, pe 28, asa sa vezi cele mai frumoase II!

corina, cu cea mai mare placere, oricand!

naty, elenus, violeta, denisa, joannaalx si toate unguroaicele, in focuri, sau care asteapta bebicii, sau cu bebici la purtator sau cu bebicii acasa misunand, va pupic pe toate!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

Mergi la inceput