Restaurant pt un botez de 40 de persoane in Buc?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Ralucutza iti recomand restaurantul unde am facut eu unul dintre botezuri - eu locuiesc tot in sectorul 3 - se numeste "Contesa" si este in zona calea Vacaresti. Noi am avut 60 de invitati, preturile au fost convenabile, servirea f. buna, mancarea super ok si a venit si o "zana" pentru copilasi. Pot sa-ti dau mai multe detalii pe PM, dar ti-l recomand cu incredereO DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!
Da, detaliaza, te rog, aici sau pe PM, cum vrei. Zana ti-a fost recomandata de cei de la restaurant, sau ai adus-o tu? Multumesc! DPN 20 apr 2011Poze:
http://picasaweb.google.com/grigore.raluca/ConcediuLaVienaSiBudapesta#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristi1986 spune:

Uite eu am fost cu mai multi prieteni la un restaurant in Centrul Vechi, situat pe 2 etaje. Este nou deschis in fata la Curtea Veche si are o priveliste superba catre ruine. Tin minte ca au fost langa masa noastra si 2 familii cu 5 copii si chiar am admirat felul in care s-au comportat ospatarii cu copiii. Restaurantul are activtati pentru copii care ii vor tine ocupati. Este o idee. Daca crezi ca suna interesant spune-mi si discutam undeva pe pm ca sa nu fac reclama.

Oricum eu am cerut o oferta pentru petrecerea surorii mele acolo si sunt foarte flexibili.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Ralucutza ti-am trimis PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo.flo spune:

ralu, ti-am trimis pm

Mergi la inceput