M-am hotarat.............adoptie(72)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ulchen spune:

Miros de brad,parfum de flori,bat in ferestre colindatori,clipesc pe cer mii de culori, fiti fericiti de sarbatorii acum si anii urmatori! Va dorim un Craciun fericit si sarbatori fericite din tot sufletul.
Sper ca la anul vom fi trei sa va colindam.
LA MULTI ANI FERICITI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Simo, felicitari pentru finalizare si felicitari pentru hotararea de a-i aduce lui Alex un fratior sau surioara.
Iti doresc sa reusesti sa gasesti bebele pina expira atestatul.
La noi a venit Mosu si, datorita faptului ca am un copil supercuminte a primit multe, multe jucarii si cadouri diverse. Va doresc la toti sa simtiti bucuria de a avea un copil linga voi, mai ales in preajma Sarbatorilor de Craciun.
Va doresc tuturor viitoarelor mamici ca anul viitor, de Craciun, sa impodobiti bradul alaturi de puiul vostru.

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Buna tuturor!
Am intrat si eu putin sa urez tuturor Craciun fericit! si un an nou plin de iubire si daruire.
Sunt prinsa din ce in ce mai mult cu strumfitul si cred ca o sa intru tot mai rar, dar citesc din urma .
Va pup pe toate si va urez toate cele ce vi le doriti sa vi se implineasca!

puffy, mami fericita de Andrei Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nico_ro spune:

Craciun luminat si minunat va dorim si noi, care probabil am fost extrem de cuminti si Mosu' ne-a adus un dar minunat: o fetita pentru noi si o surioara pentru Victor - micuta Mara Gloria, care are 8 luni si este la noi de joi seara. E o scumpete cu ochi mari si par negru carliontat, cuminte si lipicioasa, a meritat cele patru atestate cat am asteptat dupa ea. O sa pun cateva poze pe mail, nu am foarte multe ptr ca ne acomodam si asta ia timp... zilele urmatoare facem mai multe si postam.
Victor a reactionat destul de bine, fiindca era pregatit de mult pentru acest moment al venirii surioarei lui, insa tot nu-si poate ascunde de tot gelozia si o oarecare teama ca i se ia locul intai in familie. Sper sa gestionam bine situatia si sa realizeze curand ca amandoi sunt pe locul intai. Momentan il tratez cu mai multa caldura si atentie ca sa isi pastreze increderea in ceea ce este el pentru noi. Ce bine ca dragostea e nelimitata si ca nu trebuie impartita! Doar cu timpul avem aceasta problema... Victor vrea si el acelasi lucru pe care i-l dau Gloriei (ex. lapte), in acelasi timp.
Urmeaza o perioada dificila, pentru ca pana vom avea incredintarea Gloria va sta cu buni, eu neputand sa-mi iau liber de la serviciu, dar sper sa mearga repede totul si sa intram in normal. Trebuie sa facem si botezul, apoi urmeaza imediat si motul, vom fi foarte ocupati si fericiti, sper ca fetele in asteptare sa guste curand din aceasta fericire infinita.
Sarbatori cu armonie si belsug!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

Craciunul aduce armonie, iar armonia incepe cu un zambet. Zambeste in fiecare zi a vietii tale. Craciun fericit!

rufus La multi ani! sa aveti parte numai de iubire si fericire.

Simo Felicitari! si drum cat mai scurt catre surioara sau fratiorul lui Alex.

nico_ro Felicitari, sa fiti fericiti si sa-ti traiasca ingerasii. pupici

va pupam si inca o data Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Sarbatori fericite, fetelor!
Chiar daca nu mai scriu asa de des ca inainte, totusi va mai citesc si mi se lumineaza fata cand vad inca o familie fericita. Sa va dea Dumnezeu sanatate sa va cresteti puisori, iar fetelor in asteptare multa rabdare si dorintele sa va fie indeplinite!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Craciun fericit tuturor!
S-a implinit un an de cand Mos Craciun ne-a adus cel mai dorit dar: minunea noastra mica.
Va imbratisam si va dorim din toata inima numai bucurie.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Sarbatori fericite copilasi, mamici, tatici, celor ce urmeaza sa devina si tuturor!!!
La multi ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

multumesc fetelor pentru urari.
Alex a implinit 3 ani,fericire si bucurie....deja o luna plina de cadouri incat acum s-a cam obisnuit si cum vine cineva la noi intreaba daca i-a adus cadou...evident ca-i explicam ca nu poate primi cadouri in fiecare zi dar e asa de dulce cum facem ochii mari si intreaba de cadoul lui.
Speram ca la anul sa aducem a doua bucurie in casa .Asteparea va fii oricum mai usoara pentru ca este Alex cu noi dar cautariile noastre vor fii la fel de intense ca si pentru Alex.
Va doresc un an nou cu bucurii,sananate si fetelor aspirante le doresc din tot sufletul sa-si gaseasca minunea !!
irina_g- ai toata dragostea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Simo, asa imi doresc si eu: dupa primul copil sa incep procedurile si pentru al doilea.
Iti doresc din toata imima sa fie asteptarea cat mai scurta.

Mergi la inceput