M-am hotarat.............adoptie(72)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetelor,

cu scuzele de rigoare...... dar nu mja pot abtine astazi am avut serbare......am fost si suntem cea mai frumoasa si cea mai desteapta, vb serios am ramas impresionata de cat de bine Antonia mea si-a spus poeziile foarte clar si tare nu s-a intimidat deloc, iar de cantat nici nu ma pot exprima este pasiunea ei. oricum am pus cateva poze unde ne puteti admira http://picasaweb.google.com/antoniadasha/SerbareCraciun?feat=directlink

va pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:


dpluhovici v-am admirat printesa, care e tare frumoasa . Si am vazut si niste parinti tare mandri si totodata emotionati. va doresc sa traiti mereu aceste sentimente

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

dpluhovici, ti-am admirat si eu minunatia! Sa fie fericita si sa va aduca in continuare bucurii multe. E foarte frumoasa si dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

felicitari, dragi mamici, pentru asa comori si pentru cate dragoste neconditionata stiti sa daruiti!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

diciu, SoriLea multumim mult, asa este am avut foarte mari emotii, cred ca cele mai mari din viata mea, iar de mandra nu mai vorbesc.........

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:


dpluhovici
Sper ca la urmatoarea intalnire sa puteti veni cu printesa voastra s-o cunoastem si noi personal






- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Buna actuale si viitoare mamici, tatici si pitici!
Sunt de o saptamana mamica pe deplin. Doamne cat de implinita si fericita sunt. Suntem tot intr-o joaca si avem energie mai ceva ca duracell . Acum e la ora de somnic si "mi-am permis" sa intru sa va impartasesc bucuria mea.
dpluhovici ai o printesa tare fumooasa, sa iti traiasca si sa fiti fericiti!
O sa va pun si eu poze cu strumful meu, dar trebuie sa le descarc din aparat.
Va pup si bafta multa in continuare!

puffy, mami fericita de Andrei Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

dpluhovici- m-am umplut de fericirea voastra...emanatzi atita implinire!!! sa va traiasca printzesa!!!

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetelor,

SoriLea chiar imi doresc ca la urmatoarea intalnire sa venim, sa va cunosc si eu ingerasii, si bineinteles ca imi cunoasteti printesa

Puffy sa-ti traiasca ingerasul, si sa va bucurati de el si asteptam pozele mamico ..........

Gabi99 multumim la fel si voua, chiar cum mai stati ........ati finalizat.......

Mariaa Asi

ieri am vb cu Antonia ce isi doreste sa-i aduca mosul...... si ea imi spune "o papusa barbie, 3 zuzu pets si sanatate lui mami si tati"......... am plans de fericire, nu-mi imaginez viata fara ea

trimitem cate un pupic dulce la pitici si mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabineta spune:

dpluhovici felicitati! frumoasa foc fetita voastra si abia asteptam sa ne cunoastem

diicu abia astept sa ne vedem

Mergi la inceput