Bazar Umanitar***54***

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mey, deci io am niste flacai...numai prostii le trec prin capsoare. miha oricum e in top. azi dupa marea descoperire incercam sa fac niste colete. cand m-am intors micutul meu bagase mana intr-un pampers plin si framanta intre degete de zor. ioi, ia si spala-l din cap pana-n picioare si spala si bucata de covor.

si ca sa schimb subiectul: am ridicat coletul de la ella care a bucurat pe toata lumea. bineinteles ca alex s-a pus pe umflat baloane si miha pe supt ciocul la pasarica . bluza e foarte frumoasa, multumesc si multumesc si pentru bonusuri.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna fetelor,
Acu am reusit si io sa recuperz din urma. Am lipsit 2 zile si voi ati scris muuult. Deci am primit colet de la dodo-pui. Gabi sunt criminale cizmulitele si numai bune pt vremea asta ploiasasi pentru zapada care va veni. Si am mai ridicat colet si de la Sabina, sunt absolut superbi pantalonasi, ca toate hainutele cumparate de la tine. Multa sanatate Alexiei.
Fetelor am fost in Bucuresti, in Dragoane. Neica cei acolo, sper sa mai ajung sa mai iau cat ceva, ca acum am fost doar asa sa vedem ce si cum si mai mult pt soacra-mea.

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Eu am zis ca [oftt]apare micut, da micut si iote ce scris mare am tras

Ramona de maimutel Diana (20.07.2009)
maimu diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ramona ma bucur ca va sunt pe plac si-i si vin.Sa le poarte sanatoasa
cat despre of-topic ..pt mine nu-i bai iar pt fetele din B sigur sunt interesate(nu ca n-as fi si eu...dar ...)


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

confirm plata lui dodo-pui,de 67 ron!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

confirm plata lui dodo-pui,de 67 ron!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=10072 ...


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

confirm plata de la twinwings pt acest produs: http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=9689 multumim
mady super copilasii tai lasa ca iei tu alte genti important e ca au avut ocupatie

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Mai este putin din Concursul clipe de vara. Exista probabilitatea ca poza postata de mine sa ajunga sa castige.
Asa cum am promis oricare ar fi premiul castigat contravaloarea vanzarii acestuia o voi dona catre umanitare. Initial am zis un singur caz dar cred ca acela se va acoperi singur.
Astfel incat imi indrept privirea si spre alte cazuri cuprinse in cadrul www.desprecopii.com sectiunea umanitare.
As dori un feed back din care sa vedem cum sa fie adminsitrat cel mai bine aceasta posibilitate.
Fiecare isi va spune opinia daca doreste si o va argumenta si luam deciziile cele mai potrivite.
Din start as dori ca nu cumva sa se ajunga la certuri sau altceva.

Tot ce doresc este sa ajung sa valorific un premiu (daca va fi castigat deci votati) cat mai bine.

Contez pe ajutorul vostru sau al oricaruia doreste sa vina alaturide mine.

Multumesc.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Tu poti face diferenta - voteaza-o pe Ioana - mar-2 - Fii tu un Mos Craciun! Multumesc!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Marius,pt ca sunt una din mamicile cu cazuri la umanitare,as spune sa imparti premiul,dar cum probabil,va fi foarte putin pt fiecare caz,eu zic sa alegi tu cazul,care-ti merge cel mai mult la suflet!
Fiecare are gravitatea lui si nevoia de bani(din pacate sansa sper sanatate si recuperare a micutilor nostrii se reduce la bani)....sau daca nu-i prea mult,ai putea s-o pui pe Ioana sa aleaga...doar ea este protagonista,nu?
Mult succes!!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

ooooo...cam rar pe la noi, marius.
noi nu prea ne certam, iar mamicile cu caz cu atat mai putin. speram sa nu fie cazul acum.
succes in castigarea premiului!!!

eu una n-as putea alege intre cazuri, n-as putea sa-mi spun parerea pro sau contra pentru un caz sau altul. imi sunt dragi toti copilasii nostri speciali si as vrea sa-i ajut pe toti in egala masura.

pentru gestul tau.

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput