Cafea cu aroma de femei si bebelusi***116

Cafea cu aroma de femei si bebelusi***116 | Autor: slimatei

Link direct la acest mesaj

continuare de la cap.115...

las multa





sa fie de unde...


asa ca poftiti la
numai bine va doresc !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Ok,am devorat una!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Neata!cam lenese,cam lenese...Pe unde huzuriti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

haideti la proaspata sa va dea energie penttu inca o saptamana!

Stefi, foarte bine iti sta noua coafura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Neata' si o saptamana usoara va doresc.

Multam de cafea si cafenea noua.

Stefi, iti sta super frezata. Sunteti 2 frumoase. Sa va fie de bine.
Cred ca tati este tare mandru.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Las o


poat6e asa apareti pe aici ...


all


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Pfu...dar stiu ca arata si miroase tare bine....E cam tarziu,dar merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

salutari si felicitari gagilor care sunt fidele cafenelei.
noi,vai de popoul nostru,visam la vacante la timp liber....viseeee taica viseee.


felicitari tuturor care au avut sarbatoriti in fam.
condoleante www,dd sa o odihneasca p mama ta si tie sa ti aduca liniste si impacare.

mai, noi suntem tot intr o fuga.
acus a inceput fuga dupa cadouri,rochii de craciun ptru printesa valeria,pijamale ptru noaptea magica..si multe altele.

www m'ai intrebat de ce fac terapie cu sebas ..pai la inceput am inceput cu logoterapia ptru ca vorbea putin si amesteca cuvinte din romana,spaniola..la gradi nu l intelegeau,nici noi prea.
si cum logoterapistii te pun sa faci o serie de examene medicale,am descoperit ca defapt intarzierea de vorbire nu era datoratita aexistentei a mai multor limbi de comunicare ci era data de o hipoacuzie bilaterala ..si uite asa de un an de zile suntem in focuri sa recuperam ce am pierdut din neglijenta.
da,din neglijenta,trebuia sa descartez din start orice posibilitate ca baiatul meu sa aiba vreo altfel de pb decat existenta mai multor limbi


revin..printesaaaa,ardeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

asa,si cum spuneam

scriu cu o mana nu aveti mari pretentii,ca nu i loc ....pogacica mananca si mananca si nu si mai face cruce.


aha,sebas...suntem p drum bun,avem mult de munca,la pronuntiemai ales
,am inceput sa bagam si a doua limba,engleza,fiindca scoala e cu predare in spaniola si engleza si nu vrem sa se vada afectat si mai tarziu o veni si timpul romanei,asta e.
pe 7 dec o luam de la cap cu vazutul urechilor si ex de rigoare...chiar daca am mai consultat cativa,recomandati ca f buni si care au avut aceeasi parere ,ca nu i necesar aparatul auditiv,acum din exces de zel ai luam pe toti la rand care cum auzim ca s buni...asta cica e cel mai tare din america de sud are nustiu cate clinici otorinolaring in nu stiu cate tari....vedem ce zice si el...
asteptam pumnii vostri...stransi,clar

valerusca,doarme cat sta trenul in gara,manaca ca o purcelusa si se cacaceste cat o vitelusa...sa vedeti descriere ce i face ma sa
a facut luni 3 luni,gangureste,fra su decate ori prinde ocazia o lasaa la curu gol ca i fuci,cicaadica trebuie schimbata la curisor.


revin,s a saturat printesa si vrea plimbata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Principe , ne era dor de tine! Felicitari pentru printesa, te tine ocupata nu gluma... Tinem pumnii negresit pentru Sebastian, sa gasiti cat mai repede cel mai bun tratament!

Dodo-pui, cu ce-ai tratat-o pe Iahim, ca eu nu vad nimic... Vreau si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Principe bine ca ati descoperit exact motivul si daca nu-i nevoie de aparat auditiv e super ok... si cu super descriera ta cu tot
Lara doar o cafea ff frumoasa am servit pe toata lumea.Daca nu o vezi inseamna ca nu -stiu ce-ti lipseste de prin PC(programel)



dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput