Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***277***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Salutare!
Am mai incercat sa citesc ce ati mai scris voi, dar nu am mai reusit sa tin ritmul, sau sa scriu.
Noi suntem bine, copiii merg super cu homeopatele pentru imunizare, nu am mai avut nici o problema. Luana a facut progresele la gradinita, am scapat de pampers, doar noaptea mai are let`s go, si de cele mai multe ori e curat dimineata. Am scapat de pampers dar nu si de suzeta. Si nici de elefant nu se desparte inca. Papa singura, se incalta singura, imbraca si dezbraca papusile, deseneaza, stie poezii de la gradinita. A crescut bine in inaltime, papa tot asa greu, la gradinita aproape deloc, dar ne trezim dimineata si papa amandoi putin inainte de plecare, si asa sunt linistita.
Am votat pozele din concurs, mai e cineva din club care are poze si nu am votat?


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Am reusit si eu sa va prind din urma, am tot avut probleme cu netul, n-a mers mai deloc, v-am citit in reprize si nu prea am retinut mare lucru.

Pisigri: Doamne ajuta sa scapati cu bine si sa va refaceti cat mai repede!

Pupacim copilasii accidentati, sa treaca bubitele

Am vazut si poze cu copii tare frumusei

Noi suntem bine, Luc a tusit putin vreo doua zile, dar acum vad ca ia trecut, probabil si-au facut efectul homeopatele pentru imunitate, in rest este un scump, de-mi vine sa-l pupacesc in continuu, mai ales cand canta el: nani nani puiu mamii
Sebi merge bine cu scoala, avem numai FB, scrie frumos si ce-i mai important e ca-i place, se duce cu drag, trebuia sa-mi laud si puiul cel mare nu



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Monvas bine ca nu e carie ca doar sedat ar fi stat sa fie tratata
Oli scolerii
Ayla felicitarii micii printese pentru progresele realizate.Ms pentru vot
Simona felicitari pentru puiul maricel si FB lui
Donu' meu e la gradi(saptamana aceasta e dupa -amiza) iar huna-terorista doarme


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica, eu nu i-am dat zimaflor la Luana. la Claudiu i-am dat si era perioada aceea controversata, ca e bine, ca nu e bine. Noi folosim pasta de dinti din gama de albire opalescence, pe Claudiu il spal deja cu ea, pe Luana o voi spala dupa 2 ani. Exista in farmacii o gama pentru copii cu concentratie mai mare de flor, am vorbit cu dr mea stomatolog si a zis ca dupa 2 ani o pot folosi.

Novus, e superba Alexandra, e tot mai blonduta, asa-i? Si ochii mari, expresivi, albastrii.

Floric, l-am vazut si pe Rares, mare gospodar.

Pentru Pisilinca, si pt mami, multa putere! Doamne ajuta sa fie totul bine, sa scape repede si sa se refaca repede puiul.

Ramona, e o criza a varstei plansul lui Stefan la baie, trece si asta. Noi n-am ajuns inca la ea, dar am trecut cu Claudiu de 2 ori prin faze de astea si el e un mare iubitor de apa.




www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Salut!
AYLA, ce fetita mare si isteata ai! Felicitari! Sa stii ca Luana nu e in fruntea plutonului doar datorita varstei, ca eu tare ma indoiesc de faptul ca peste 2 luni Luca va spune poezii, va renunta la pampers, se va incalta singur, etc. printesa minunata!

OLISHKA, ce bine ca ai revenit cu vesti bune despre gradinerelul nostru scump si rasfatat! Degetelul chitibusului cum se mai simte?

SIMONAPRO, ce baieti ai! FB, FB!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Chiar asa, MONN, pana la urma petele alea au legatura cu fluorul, cum zicea ELENA? Su nu luati supliment de fluor? Sunt in ceata...

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Inca n-am citit din urma, vin cu o rugaminte mare-mare: nu aveti careva abonament la Ziarul Financiar? Ca trebuie sa citesc un articol de acolo si nu poate fi vizualizat decat de abonati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

PISILINCA, fii tare!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Imi pare rau ca aveti probleme cu copilasii cu spasmul hohotului de plans. Gina eu stiam ca lipsa de fier poate fi o posibila cauza. Analize le-ati facut?

Am admirat printesa frumoasa, Maia de Saby

Pupam Hunii lui Dodo

Andiaroro multa sanatate burticii lui Alex!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

DENISAMADA, spor la treaba!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput