FIV cu ovocite donate(4)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui bytzi

Laura,doamne ajuta!te asteptam cu vesti bune!


Multumesc mult bytzi

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Mai mamii, mai...pai ma speriasesi, dar parca-mi era si teama sa scriu ca ma sperii. Deci bebele e acolo si se implanteaza puternic in uterul tau! O.k. E bine asa. Astept sa citesc despre tine si prunc in rumatoarele 32 de saptamani.

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

Mai mamii, mai...pai ma speriasesi, dar parca-mi era si teama sa scriu ca ma sperii. Deci bebele e acolo si se implanteaza puternic in uterul tau! O.k. E bine asa. Astept sa citesc despre tine si prunc in rumatoarele 32 de saptamani.

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

esti o nebunica!!!!

iti tin pumnii maine!!! sa vii si tu cu vesti bune, da???

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Sar'na, dar eu deja am vesti bune! Am primit confirmarea pentru rezervarea revelionului
Maine e doar o zi in care voi primi raspunsuri pentru unele intrebari si voi lua o decizie. Cam atat, ca-n rest consortul e tot acolo, lighioanele-s tot 4 la numar si ma calaresc la fel de dragastos si cu fiv si fara fiv, iar despre tine si samburache nu ma poate impiedica nimeni sa citesc...asta daca nu te ascunzi si ne scri de Craciun

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

Sar'na, dar eu deja am vesti bune! Am primit confirmarea pentru rezervarea revelionului
Maine e doar o zi in care voi primi raspunsuri pentru unele intrebari si voi lua o decizie. Cam atat, ca-n rest consortul e tot acolo, lighioanele-s tot 4 la numar si ma calaresc la fel de dragastos si cu fiv si fara fiv, iar despre tine si samburache nu ma poate impiedica nimeni sa citesc...asta daca nu te ascunzi si ne scri de Craciun

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"


Bun asa... Macar esti rezolvata cu Revelionul! Cred ca si eu sunt! Cu siguranta acasa, sasperam ca nu la pat!

Stii ceva? Cand ma duceam la ET am zis "Today is the first day of the rest of my life". Si pe urma totul a iesit bine si sa dea DD sa mearga totul bine si de acum inainte! Iti urez ca maine sa fie si pentru tine prima zi, o zi in care sa iei cea mai buna decizie si sa te duca spre indeplinirea visului!

Si eu promit ca o sa scriu mai des, ok?



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Tu scri de samburache, eu ma duc maine cu sufletul deschis. Batem palma!

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

S-a facut!!!

Citat:
citat din mesajul lui aristica

Tu scri de samburache, eu ma duc maine cu sufletul deschis. Batem palma!

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 2 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Laura, ooofff, greu cu emotiile astea...
Iti tin pumnii tie si la bebe pt urmatoarele 33 de saptamini eu is mai darnica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui bombi

Laura, ooofff, greu cu emotiile astea...
Iti tin pumnii tie si la bebe pt urmatoarele 33 de saptamini eu is mai darnica



Multumesc mult bombi

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

Buna Mihaela,

Laura a fost mai rapida si ti-a raspuns mai sus. Daca mai alte intrebari iti stau la dispozitie.

Mami_vreau sa ai vesti bune la urmatorul eco!

pentru toate fetele
Aurora

Mergi la inceput