FIV cu ovocite donate(4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Fetelorheeeeelp off topic! Astazi m-am hotarat sa ma mai caut si de altele caci nu mai pot respira noaptea, cand "racesc" mi se infunda urechile si de asemenea nu pot respira. Eu credeam ca am racit de la AC din avion, dar astazi s-a gasit sa imi faca o dr. chiar si o schema sa imi explice cum e legatura nas - urechi si de ce ma simt eu asa. Culmea e ca chiar mi-a zis ca in avion o sa patesc faza cu urechi infundate fara ca eu sa ii fi spus ca de curand am fost cu avionul. Ma rog, una peste alta cica trebuie sa ma operez de deviatiei de sept care imi creeaza toate problemele astea si chiar nu am pe nimeni in jurul meu sa se fi oeprat de asa ceva.....
Nici nu stiu la ce chirurg cel mai bun din Bucuresti daca se poate sa merg, caci cica se poate si oepratii nereusite si sa fie mai naspa dupa. Bineinteles, ca as vrea sa rezolv asta - nu acum, dar inainte de vreo urmatoare incercare
Astept sfaturi daca aveti in acest domeniu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Kitta, imi pare rau. nu te pot ajuta. Iti trebuie un chirurg specializat in chirurgie estetica si plastica sau un ORList.
Poate stie Gabi pe cineva. Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Kitta...eu am avut asa probleme si m-am operat cu 2 ani in urma la dr.Antohi la o clinica privata in zona dorobanti ...este un forum unde poti gasi mai multe date de contact...eu nu-mi mai amintesc numele clinici ..dar dr.e super profesionist...eu am avut mai multe complicatii si acum sint ok

monaramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_B spune:

Kitta, mai stiu ORListi, dar nu cat sa recomand pe cineva...eu sint pe alt domeniu, gastro.
cel mai bine intra pe forumuri de asa ceva, uite ce info de aur se gasesc pe aici in problema noastra!
cred ca e bine sa rezolvi problema inainte de un nou FIV, pt ca in sarcina apare o congestie nazala tot din cauza hormonilor, ti se infunda nasul noaptea si nici nu poti sa iei nimic!

sanatate multa
Gabi+24
placenta previa centrala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Gabi si Lilianava multumesc. Cred ca o sa ma mut la alt forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Kitta , sotul meu s-a operat la dr Mocanu Jr , are si privat, si e f multumit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flori70 spune:

Buna si La multi ani!

Stiu ca nu sunt foarte activa dar va citesc tot timpul, nu am mai ajuns sa fac FIV la greci, intre timp mi-am luat atestatul pentru adoptie dar si asa este foarte greu sa reusesti.
Suna foarte tentanta oferta cu Bulgaria de aceea va rog sa ne dati mai multe informatii de clinica, nr. de telefon, preturi.
Merci si poate anul asta sa fie anul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buna fetele ,mai sunt si eu pe aici..ma pregatesc luna asta sa ii pun pe cei 3 blasto congelati care ii mai am..daca nu se prind (ceea ce nu imi doresc)am sa mai fac o incercare (un nou fiv in care sa donez jumate din ovule)..cum va vrea DD
CEVA NOUTATI..HAIDETI CA S-A TERMINAT CU SARBATORILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Buna fetelor. Am si eu o intrebare. Stiti cumva cand se face comisie la Sb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

maria ti-am scris la fiv sibiu

Mergi la inceput