FIV cu ovocite donate(4)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Fetelor multumesc de uraturi
Haideti ca azi i-am scris dr. din Sofia, l-am luat asa la sentiment, nu i-am impuiat capul din prima cu istoria FIV-urilor mele interminabile.....asta e primul pas, caci daca nu ma accepta am un colaborator de la firma care sta in Sofia - e chiar Bulgar si il trimit personal la clinica sa se roage de ei pentru mine. Fiica-sa a trecut prin FIV-uri ultimul reusit, copil nascut, dar in Suedia, asa ca stie cum sta treaba cu astea. Asta ar fi varianta de intrat pe fereastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_B spune:

Kitta, eu sint sigura ca o sa intri la ei pe usa din fata si tot pe usa din fata o sa iesi cu bebele la purtator

si bafta!
Gabi+23
placenta previa centrala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

va anunt cand imi rapunde doctorul....Sper ca nu la anul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Kitta, din experienta unei prietene, dr iti va raspunde greu pt ca este fff aglomerat , insa nu te pierde din vedere .
Bafta multa !
Cine stie de unde sare iepurasul !

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

kITTA ..felicitari pt casatoria religioasa,casa de piatra in continuare...daca mai vrei si ai forta necesara de a merge si pe varianta ovodonatricei incearca si la clinica Fertia din Malaga si clinica Bernabeu din Alicante...au o mare rata de succes si la pret bun raportat la nivelul Spaniei...numai bine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Kitta, bravo, ma bucur ca ti-ai luat inima in dinti si ai trimis mailul! Pare un dr. bun si profesionist dupa cum ne-a povestit misa si in anul 2011 sa dea DD sa fiti amandoua gravidute!
Pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

LilianaFImultumesc pentru ajutor dar Spania imi este prea peste mana si cred ca e si f.scump. Plus ca noi trebuie sa plecam si cu pisic, ca a particpat si el la ultimele 4 FIV-uri, adica fuse la Viena de 2 ori, Innsbruck - 1 data si Budapesta, ce mai stie Europa pe de rost. CU avionul nu l-am luat pana acum........In cel mai rau caz apelam la Cehia, ca doar e drumul spre Viena si la un moment dat faci la dreapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adria42

Kitta, bravo, ma bucur ca ti-ai luat inima in dinti si ai trimis mailul! Pare un dr. bun si profesionist dupa cum ne-a povestit misa si in anul 2011 sa dea DD sa fiti amandoua gravidute!
Pup toate fetele!



Mult'am!M-as bucura f mult sa te auda DD si sa reusim si noi bunicutele puina la urma

Goldi

Kitta,abia astept sa va ce iti raspunde dr.Iti va raspunde sper repede avind in vedere ca deja sunt in vacanta pina pe 10ian,deci ar avea timp mai mult.

tuturor

---------------------------------------------------------------------------------
gena MTHFR A1298C-genotip heterozigot,2 ET-1 sarcina biochimica,1 sarcina cu gemeni pierduta la 5,respectiv 8 saptamini sub tratamnent fraxiparine 0.3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Kitta..te admir ca ai aita putere si forta de a merge mai departe, sint convinsa ca cu ovo vei reusi...ti-am trimis si PM..numai bine



Numai bine tuturor si un tren de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

numai bine si tie liliana

Mergi la inceput