FIV cu ovocite donate(4)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Sandy,nu am fibrom.Am 2 luni de histero si dr. mi-ar fi spus daca ar fi vazut ceva in neregula la eco.Stie el ce este acolo,dar daca nu a zis nimic inseamna ca nu e grav,pt ca nu e omul sa nu spuna in fata daca nu e ok.

Miki,io ma las in secunda 2,dar imi trebuie motivatia,da-mi-o.Te provoc.

Unde o fi Ari,ca nu-mi place fara ea.

tuturor

---------------------------------------------------------------------------------
gena MTHFR A1298C-genotip heterozigot,2 ET-1 sarcina biochimica,1 sarcina cu gemeni pierduta la 5,respectiv 8 saptamini sub tratamnent fraxiparine 0.3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Citat:
citat din mesajul lui misa_21

Miki,io ma las in secunda 2,dar imi trebuie motivatia,da-mi-o.Te provoc.

Uratoooo, ma superi. Cea mai buna motivatie e bble tau



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki-miki

Citat:
citat din mesajul lui misa_21

Miki,io ma las in secunda 2,dar imi trebuie motivatia,da-mi-o.Te provoc.

Uratoooo, ma superi. Cea mai buna motivatie e bble tau



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)


ba-s chiar frumoasa ca o si modesta pe deasupra si trasa printr-o za,ca prin inel nu am trecut decit la nastere.


Sa stii ca ma las,dar inca mai mai gindesc un pic,ca ar trebui sa las si cafeaua. Si ce ma fac eu cu unele chestii de dimineata?



---------------------------------------------------------------------------------
gena MTHFR A1298C-genotip heterozigot,2 ET-1 sarcina biochimica,1 sarcina cu gemeni pierduta la 5,respectiv 8 saptamini sub tratamnent fraxiparine 0.3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Urato stiu ca esti frumoasa, modesta si trasa ca prin inel ; Problemele de dimineata le rezolvam cu Kombuchea imediat. Este o bautura preparata in casa cu ceai verde+zahar si o ciuperca. Ciuperca elimina aminoacizi care sunt f buni pt detoxifiere si aia te trimiteau si la
gasca



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki-miki

Urato stiu ca esti frumoasa, modesta si trasa ca prin inel ; Problemele de dimineata le rezolvam cu Kombuchea imediat. Este o bautura preparata in casa cu ceai verde+zahar si o ciuperca. Ciuperca elimina aminoacizi care sunt f buni pt detoxifiere si aia te trimiteau si la
gasca



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)



Mai frate,ma disperi!Tu chiar ai raspuns la toate?Nu am mai vazut asa ceva pina acum.



---------------------------------------------------------------------------------
gena MTHFR A1298C-genotip heterozigot,2 ET-1 sarcina biochimica,1 sarcina cu gemeni pierduta la 5,respectiv 8 saptamini sub tratamnent fraxiparine 0.3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Cu mine nu se poate "negocia" cand e vb de tigari.



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_B spune:

miki-miki, e mortala gogomarla care sta pe toaleta! imi place cum isi schimba culorile. m-am distrat pe dimineata asta

Gabi+22
placenta previa centrala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Misa, Nutzyca, lasati-va bre de fumat ca daca nu o sa va batem la cap in fiecare zi pana o sa vi s urasca de noisi de tigari!

Mona, lasa ca viiiine acus si la tine bebe mic!
Sandy, next time va fi bun si endometrul si embrionasii tare lipiciosi!

Miki, Ari, Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria42 spune:

Sany, daca da Dumnezeu si merge bine sarcina asta, cine stie, poate ma duc peste 2 ani la FIV cu donatoare...Intotdeaua mi-am dorit doi copii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Gabi e haios rau gogomeata dar asta imi place mai mult.
Adria tu ai ramas natural acum? Tb sa fii optimista ca va fi bine. Vitamine iei? Stii ca de la o varsta incolo vitaminele sunt f f importante. Sa-ti iei Femibion 1 ca e cel mai bun si mai adaugi un acid folic de 5mg.
gasca


Vine Mosu



Miki

MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput