Breaking News - 10

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Urmeaza 59 de melodii ???!!
http://kingmichaelj.webs.com/apps/blog/show/6270912-59-unreleased-songs-coming-soon-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

As fi doar curioasa, asa ca chestie, daca a avut vreodata macar 1% in cap sa sustina acele concerte de la O2, sau totul a fost marketing doar?!



Zilele trecute ma intrebam de ce o fi ales sa puna numele This Is It turneului. Presupunand ca a fost alegerea lui, avand in vedere ca nu avea un album care sa dea numele turneului ca in trecut, de ce this is it? Pt ca a spus ca sunt ultimele concerte la Londra...deci nu a dat de inteles ca astea-s ultimele ever. Cand zici this is it, asta e, nu mai urmeaza nimic, nu?
In fine, poate bat campii, poate am mai discutat asta in trecut, nu mai stiu nici eu, imediat sunt 2 ani de atunci, incredibil...

Legat de Hollywood Tonight, eu o ascult in continuu, imi place asa de mult, imi lipsea sincer ritmul asta, e atat de Michael.. Tipa din clip, despre care am aflat intre timp ca se numeste Sofia Boutella, este algeriana de origine, dansatoare de profesie si a aparut in multe clipuri sau concerte pt nume mari. E fantsatica, asa-i? Imi place mult cum danseaza.

Asa, si ca sa continui linia discrepantelor, de ce a fost folosit teatrul unde Michael a filmat clipul pt You Are Not Alone? Ca sa nu mai zic, de ce acelasi regizor? Ca sa ne amintim mesajul..? Ca sa nu suntem singuri?



--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Zi-le Motanikule!!


Da...ce de timp a trecut deja...se simte ca lipseste bunatatea lui din lume.
Cu toate ca, aparitia acestor pastilute de aer proaspat - noile melodii - face taaare bine




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Fetelor, nu stiu cum simtit voi...insa mie imi place taaarre de tot Behind the mask! mai e cineva ca mine? As asculta-o de 10 ori una dupa alta si in orice caz o ascult zilnic!
Imi place combinatia dintre ritmul de baza al melodiei si partile acelea gen anii ´80, cand mi-amintesc de Michael si vocea lui de pe Off the Wall.....eh...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

e bestiala iar Hollywood Tonight e...
offf ce ar fi putut inca fii

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ehehei, si inca nu e tot. Acea Sofie l-a cucerit pe Michael inca de la alegerea dansatorilor pentru TII, dar avea contract cu Madonna. Eu am remarcat-o de la un interviu, dar nu stiam de unde sa o iau. Si acum am vazut pe whersismj ce va spun. Mai sint citeva detalii acolo, interesante... daca nu mai urmariti site-ul, vi le pun eu aici.

Eu intrasem sa va spun ca, asa cum era de asteptat, cariera lui continua... si inca frumusel as putea spune.

Si ca Agata si-a ales melodia pentru competitiile de patinaj din anul viitor, sa vedem daca i-o accepta federatia :

Ia uitati ce muzica vrea Agata pentru solo-ul de la patinaj, sa vedem daca ii accepta:



Si pentru revista pe gheata de la sfirsitul lunii, amindoua sint intr-un numar pe:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Dar pe asta il stiti?



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nelia nu reusesc sa vad video-urile puse de tine, imi spune ca sunt blocate de...Sony in tara mea din motive de drepturi, bla bla... am vazut pompierii, foarte draguti si implicati oamenii

Am descoperit o reclama draguta dinainte de.. plecarea lui MJ, o stiati?








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Bulinutza de ce plingi?
Tu nu vezi ca omul munceste de oriunde-ar fi?!
Speranta moare ultima



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia
. Si acum am vazut pe whersismj ce va spun. Mai sint citeva detalii acolo, interesante... daca nu mai urmariti site-ul, vi le pun eu aici.



Pune! Eu n-am mai intrat, nici nu mai stiu adresa.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput