""Buburuze de 2009 in actiune (33)""

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Fetele, nu va dadusem disparute pe voi, ci pe celelalte care nu ne-au mai dat un semn de luni buuune

Picky, incearca sa te odihnesti si tu cand doarme Stefi. Stiu cat de greu e cu copilul racit, asa ne-am chinuit si noi sasptamana trecuta. Offf, sanatate multa si scape repede. Rezultatele la toate analizele imi ies cam in 10 zile, apoi trebuie sa merg la un medic pt interpretare. Lui Stefi i-au venit rezultatele?
Cris, ce mai bucataresti azi?
Getik, vai ce spaima ai tras cu innecatul, te cred ca te-ai panicat, bine ca s-a terminat totul cu bine
Simina, sper sa-i treaca de tot rosul in gat lui Andutu E bine ca ati spus becurile si sper sa nu mai aveti parte de astfel de incidente. Am iesit afara, sunt 26 de grade la noi, e super! Era pacat sa nu mai profitam de o zi de "vara"

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ema, m-am grabit sa trimit si te uitasem Sanatate multa lui Darius, spor la invatat si succes maine la examen!


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

si noi aqna am fost in oras la plimbare cu treaba ca de obicei cxa era prea frumos afara, ne am uitat de patut tarc si am gasit la 2mil 8oo super frumos cu salteluta dar daca nu imi place pot sa o schimb cu cea actuala de la patut

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

a si am uitat si ary a intrat in clubul bolnaviorilor de azi nu face febra dar este maraita nu papa si tuseste ff urat si are mucisori cat lumanarile de cununie, am sunat-o pe dna doctor si vine maine sa o vada


getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Anna da am aflat rezultatul analizei la urina si e ok. Pai vad ca degeaba ai strigat catalogul ca nu apare nimeni..intelegeam daca era vara dar acum toamna....oare ne-au uitat?!
Getik si Ari? offf racelile astea

Am si eu o intrebare: eu pun poze cu Stefi pe webshots la privat. in principiu nu le poate vedea oricine decat daca le dau eu link-ul..dar daca dai o cautare pe google poti vedea pozele de la privat ..Asa ca ma bate gandul sa le sterg pe toate ptr ca numai privat nu se mai numeste asta cand toti le pot vedea...Ati putea incerca si voi cu profilul vostru si vedeti ce gasiti ...chiar as fi curioasa sa vad daca voi patiti asta Astept raspunsurile voastre..sunt chiar curioasa


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 20+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Picky, mie nu mi se vede niciun album pe websots daca am cautat cu google, imi gaseste contul de utilizator, dar nu ma lasa sa vad albumele. poate tu erai logata cand ai cautat Ma bucur ca au iesit bine analizele lui Stefi
Getik, sanatate multa lui Ary, sa treaca repede mucisorii Pt ce vreti sa luati tarc cu saltea?

eu ma simt tare rau...merg sa hranesc pitulicea



de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Anna am incercat si cand nu mai eram logata...uite de ex am bagat si "annavladut" si imi pare asa: album 1 an si 4 luni, 1 an si 3 luni, paste 2010 dar si userul tau unde zice ca nu ai nici o poza postata inca..plus la picasa: jucarele dar nu apare nici o poza cu Vladut. Acum nu stiu ce sa mai cred, e mai sigur picasa decat webshots?!


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 20+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

anna sare din patutul actual si imi este frica sa nu cada in cap ca ii vine deasupra l;a buric marginea patutului

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Anna de ce te simti rau?
Chiar Getik de ce vrei tarc?

Eu va ziceam ca de cateva zile am niste dureri de burta, dar suportabile, azi vad ca durerile incep de la spate spre fata ca si cand m-ar taia cu un cutit si sunt dureroase..contractii sunt, dar nu inteleg de ce, ca azi chiar nu am facut efort...


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 20+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Picky_toto

Anna de ce te simti rau?
Chiar Getik de ce vrei tarc?

Eu va ziceam ca de cateva zile am niste dureri de burta, dar suportabile, azi vad ca durerile incep de la spate spre fata ca si cand m-ar taia cu un cutit si sunt dureroase..contractii sunt, dar nu inteleg de ce, ca azi chiar nu am facut efort...


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 20+
Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Stefaniei
*********************




sa nu sara picea ca mie ca ma trezesc cu ea in cap

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput