Mamici inimoase de Constanta ***131***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Uitasem... wow Rox ce a crescut Patrick si abia astept sa vad live galusca . Cu cine seamana?
Ma gindeam ca aproape toate fetele pe care le-am revazut dupa 3-4 ani, au fost foarte harnice intre timp, si au mai facut cite unul, tu, Crix, Cami, nu mai spun de Cornelia . Numai eu am ramas cu una bucata copilas.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Happy, lasa ca nu e tarziu. Ne ajungi din urma

Voi gasca din Inel 2, nu ma cunoasteti si pe mine ? Ca si eu pe acolo am copilarit vreo 20 de ani . Am invatat la scoala 39.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

am facut biscuitii ,au avut succes la copii, o sa mai facem.baiatul meu are 6 ani si jumatate si inca mai crede in mos craciun, ma bucur pe o parte dar pe alta ma doare la portofel ca cere cam multe, ca doar mos craciun are atelier nu-i trebuie bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Happy, lasa ca nu e tarziu. Ne ajungi din urma
Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)


Sper Cornelia :))). Pe tine nu stiu daca mai apuc sa te ajung, ca imbatrinesc de acum, dar macar pe celeleate fete...

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004)
Daca va place , votati-ne! Pozele noastre:
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

hello dragele mele, va lasa omul cu abia deschis capitol nou si va gasesc pe pagina 2...bravoooo
am la cuptor BRIOSE, prima tura este pe jumtate(adik s-au papat), mai sunt doua tavite in cuptor.

simona, vreau retete de birose sarate, ptr ca acum copilul meu m-a surprins...mi-a cerut briose si la gradi..ma gandesc sa ii fac sarate ptr micul dejun.


ufff, nu mai vb de bebelusi, ca mie un dorrr, si muncim si nu iese.Luca a iesit dupa 4 ani



fug, ca am si o portie de friptura de pus la cuptor.

pup inimoasele

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

VOTATI Concurs Cilpe de vara lul-1 si lul-2
bazar umanitar
Haine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Happy, lasa ca nu e tarziu. Ne ajungi din urma

Voi gasca din Inel 2, nu ma cunoasteti si pe mine ? Ca si eu pe acolo am copilarit vreo 20 de ani . Am invatat la scoala 39.




Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

cornelia, eu am fost la 39.si sora mea.cand ai terminat?pe cine ai avut invatatoare?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Hai Ana mai scrie un mesaj si ai scapat de moderare si-ti apar mesajele in timp real.


O seara frumoasa si numai bine...trec la joaca pana sa-i trimit la culcare


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batmanita spune:

multumesc dodo, sunteti super dragutze toate fetele, cu adevarat inimoase,multumesc ca m-ati primit cu bratele deschise.cand intru sa citesc aici ma incarc cu energie pozitiva, si am nevoie ca au grija copii sa ma termine ,acum iar se cearta.pt toate fetele si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Multam Ghiulten, maine listez si fac analiza pe text, adica citesc de 2-3 ori sa pricep mai bine si ma apuc de treaba. Acum, neuronu a inteles ca poti face 2 feluri de umplutura, una crema si una cubulete.

Mda, si eu ma gandeam la briose sarate, poate ii dau la pachet stirbei...k asta seara a mai donat inca un dinte, are 3 gauri concomitent! Ce ma amuza, A mica ii cresc dintii si A mare ii schimba! Fug un pic la Tom poate o gasesc pe Zana Maseluta! Mandrele deja

Noapte buna!!! Pe maine!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank"> Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg)
Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Crix si la noi la fel cu dintii. Chiar il intrebam pe Stefan daca nu cumva i-a dat dintisorii lui Vladimir. Maria urmeaza deja sa schimbe maselele, plus doi dinti care mai trebuie sa creasca si unul ciobit . Toti copiii mei sunt stirbi .

Adriana, in 88 am terminat generala. Prima promotie clasele 1-8 la 39. Invatatoarea mea, d-na Onofrei, a plecat la alta scoala dupa ce am terminat noi a IV-a. Ce mult timp a trecut! Bine, eu mai copilaresc inca .

Noapte buna!


Mergi la inceput