Prietene la bine si la greu - 72

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

La cat mai multe lunite dragului de Iustin



Mai am puncte de dat, deci vreau link ptr. ca nu am timp si nici rabdare sa caut pozele. Am votat Dana, Ava, Simina, Raluci, cine mai este?

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

DAVID

IULIAN

AMALIA TEODORA

MIHAI

SABINA

TUDOR

RADU STEFAN


ari 1 si ari 2 daca va plac, ne puteti acorda un www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vot
multumim!
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
ari 1 si ari 2 daca va plac, ne puteti acorda un www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vot
multumim!
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi


v-am acordat

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

La cat mai multe lunite dragului de Iustin



Mai am puncte de dat, deci vreau link ptr. ca nu am timp si nici rabdare sa caut pozele. Am votat Dana, Ava, Simina, Raluci, cine mai este?

mami de Vlad (29.10.2009)



mai sunt Tina, Mihamora si Licuriciu, stai sa le caut

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

tina http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13 gri 1 si gri 2

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

licurici http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=17 lau1 si lau 2

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

mihamora http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=20 mi1 si mi2

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

am pus poze pe picasa ,,(inca are nasul putin turtit..scuzati-ne dar de abea s-a nascut de 5 zile..si a fost cam ingust "drumul" )



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

pt laura-andreea-tahini nu se tine in frigider..se tine la temp. camerei..e pasta de susan (adica susan presat ..ai vazut ca are si ulei)



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

am pus poze pe picasa ,,(inca are nasul putin turtit..scuzati-ne dar de abea s-a nascut de 5 zile..si a fost cam ingust "drumul" )



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa




by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

Mergi la inceput