Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragilor,

De asta seara am dat drumul la votarea la Concursul de fotografii Clipe de Vara.
Fiecare membru inregistrat primeste 100 de puncte pe care e invitat sa le acorde cu atentie, celor peste 330 de poze din concurs. Concursul aceste este de o calitate exceptionala, sunt poze super frumoase in concurs si de asta va rugam sa votati corect si onest pentru ca aveti de unde alege.
Votarea are loc pana pe 27 boiembrie - iar intre 25-29 va avea loc votul juriului. Castigatorii sunt anuntati pe 30 noiembrie.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010" target="_blank">Aici e albumul unde sunteti invitati sa votati.


succes

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Haida - sunt extrem de surescitat pt acest concurs. Pozele sunt super super super. Am voie sa imi fac reclama nu-i asa?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Succes tuturor participantilor!
Sunt foarte multe fotografii frumoase.



blog
proud




Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Oook... Mai am 85 puncte si vreooo... 48 poze pe care mi-ar placea sa le votez. Sa dau putin, sa ajunga la toata lumea? Sa fac un clasament personal si sa primeasca puncte doar primii 17?

Marius, da' ce "platforma electorala" beton ai!...

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E pentru prima data cand particip la un concurs. Si nici macar nu particip pentru mine. Ce chestie, nu?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Lupti pentru o cauza frumoasa, cu o poza frumoasa, cu mesaj frumos si cu un gand frumos de tata. Well... In politica nu intri? Ca vad ca te pricepi...

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Multumesc pentru aprecieri. As intra in politica - insa eu tin la oamenii obisnuiti - cei care nu stiu sau nu pot sa-si strige necazurile si nu am gasit nici un partid politic in care sa regasesc aceasta dorinta a mea. Cel mic, cel slab, cel fara putere, cel ce nu stie dar ar vrea. In fine - end off topic.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

sunt multe fotografii frumoase ce merita sa fie votate
pentru cei ce doresc sa ma voteze ma gasesc la pag 25-26 rod-1, rod-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Marius, votat! :)

Pozele mele sint aici: http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=22

Nat 1 si Nat 2 Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

superbe fotografii
am asteptat votarea cu sufletul la gura, dar acum nu stiu cum sa-mi impart eficient punctele

avem si ceva emotii, caci e prima oara cand particip la concursul de fotografii, mai mult de dragul competitiei.

daca aveti placere sa ne votati, desi sunt sigura ca sunt multe-multe poze de 100 ori mai dragute, superbe, va multumesc anticipat
noi suntem la pagina 9, cr1 si cr2

mi-a placut mult initiativa lui marius, felicitari si bafta





Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ca de obicei, am votat fara sa am habar cui apartin fotografiile. M-am aruncat cu cate 5 puncte la inceput ca apoi sa imi dau seama ca nu apuc sa acord cate ceva tuturor celor ce mi-au placut, asa ca am dat si cate 2 si 3 puncte dar imi plac la fel de tare pozele ca si cele punctate cu 5. Felicitari tuturor, ati ales amintiri tare frumoase sa impartasiti cu noi toti!
Mirela, la atatea poze trebuia sa ne dai mai multe puncte, eu am ramas in pana la pagina 25 dar pur si simplu nu m-am putut abtine sa nu votez

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput