Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik... pur si simplu nu m-am putut abtine sa nu votez

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson




Asa este - raman la parerea ca este pana in prezent cel mai formidabil concurs de poze. Ma doare sufletul cand vad poze super super care nu sunt pe prima pagina. Oricum as suci-o sunt foarte multe, foarte frumoase.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

motanik, fix ca si tine am patit eu la ultimul concurs. Asa ca, de data asta am ales sa mai stau, sa mai analizez . Sa nu ma mai arunc cu toate voturile si mai apoi sa regret. Sa inteleg fiecare poveste din spatele fotografiilor si apoi sa votez.


Succes tuturor!




blog
proud




Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Marius, si de la la mine un vot maxim!

Pentru un caz deosebit, dar si pentru o fotografie deosebita...

Bafta tuturor!!!


am epuizat si eu punctele, chiar si cate 2 sau 3...ca n-am mai avut.... puteau fi mai multe deoarece sunt atatea poze deosebite...



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=10" target="_blank">Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yyna24 spune:

Frumoase clipe de vara aveti...Succes tuturor!
Am votat si eu pe cele care mi-au placut si mai urmeaza ptr. ca mai am cateva puncte.
MARIUS ai punctaj maxim si de la mine!Toata consideratia ptr. gestul tau!Sa imi spuneti cine mi-a dat vot si are si foto in concurs vreau sa acord si eu puncatajul meu voua!

Vreau neaparat sa multumesc tuturor celor care au votat pana acum fotografiile mele.
Desi sunt ultimele "clipe" in concurs si stau asa pe ultima pagina http://desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=28 voi tot le-ati gasit!Minunat sa simti cum prietenia si aprecierea poate veni de oriunde! din partea unor oameni pe care nu ii cunosti, nu ii vezi, cu care nici nu schimbi idei...ci doar incerci sa comunici cu ajutorul fotografiei.

E coplesitor sa afli ca o imagine te poate ajuta sa descoperi atatea persoane minunate.
Sunt multe poze dragute in concurs si nu cred in sansa vreunui castig,(mai ales in concursuri cu voturi publice) insa indiferent de rezultat sunt sigura ca am castigat multi prieteni si asta e cel mai important lucru ptr. mine!

Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:
Giova danielac Doris-Alina irlandeza helbi boticelina alexandrina Lumi_Richard ni-na vladis andreea1002 Gargoyle olive valiM crislex spike marius luny adablackcat kokiy Gina M arcadia alintaroma Lara olive.
Sper sa nu fi uitat pe nimeni...dar sa imi spuneti in cazul ca s-a intamplat asta!

Multumesc inca de acum si celor care viziteaza in continuare fotografiile mele (indiferent daca voteaza sau nu)...

Nu inchei fara sa va urez o zi minunata
For you, from my heart,It's a beautiful day cu Sarah Brigthman>
Enjoi!




UPDATE3:
Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:
Giova,danielac, Doris,Alina,irlandeza,miflore,helbi,copiloi,boticelina,alexandrina, Lumi_Richard,Ontica Camelia,alma,nina,gabitza35,vladis,mikaeela,axxxa,annnna35, tinonino81,Gargoyle,andreea1002, laremi, olive,valiM,yyna24,crislex, spike,marius,luny,adablackcatkokiy,GinaM,arcadia,alintaroma,Danna_36,ni-na, Lara,mikaeela elypetrov,olive

si...
claujro,mychydutza, Ontica Camelia, alma, gabitza35, axxxa, mikaeela, annnna35.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Am votat ce mi-a placut, fara prietenii (ei, cu doua mici exceptii), abia mi-au ajuns punctele, asa ca unde vedeti 3 pct de la mine, meritau 5. Frumoase fotografii, una m-a cucerit si sper sa castige.

Multumesc motanik si ana, am si eu fotografii in concurs si am decis ca de data asta sa nu le fac niciun fel de reclama, asa ca imi plac mult voturile voastre sincere


blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

frumoase poze de data asta,am dat toate punctele si sincer mai aveam nevoie

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citat:
citat din mesajul lui yyna24

Frumoase clipe de vara aveti...Succes tuturor!
Am votat si eu pe cele care mi-au placut si mai urmeaza ptr. ca mai am cateva puncte.
MARIUS ai punctaj maxim si de la mine!Toata consideratia ptr. gestul tau!Sa imi spuneti cine mi-a dat vot si are si foto in concurs vreau sa acord si eu puncatajul meu voua!

Vreau neaparat sa multumesc tuturor celor care au votat pana acum fotografiile mele.
Desi sunt ultimele "clipe" in concurs si stau asa pe ultima pagina http://desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=28 voi tot le-ati gasit!Minunat sa simti cum prietenia si aprecierea poate veni de oriunde! din partea unor oameni pe care nu ii cunosti, nu ii vezi, cu care nici nu schimbi idei...ci doar incerci sa comunici cu ajutorul fotografiei.

E coplesitor sa afli ca o imagine te poate ajuta sa descoperi atatea persoane minunate.
Sunt multe poze dragute in concurs si nu cred in sansa vreunui castig,(mai ales in concursuri cu voturi publice) insa indiferent de rezultat sunt sigura ca am castigat multi prieteni si asta e cel mai important lucru ptr. mine!

Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:
Giova danielac Doris-Alina irlandeza helbi boticelina alexandrina Lumi_Richard ni-na vladis andreea1002 Gargoyle olive valiM crislex spike marius luny adablackcat kokiy Gina M arcadia alintaroma Lara olive.
Sper sa nu fi uitat pe nimeni...dar sa imi spuneti in cazul ca s-a intamplat asta!

Multumesc inca de acum si celor care viziteaza in continuare fotografiile mele (indiferent daca voteaza sau nu)...

Nu inchei fara sa va urez o zi minunata
For you, from my heart,It's a beautiful day cu Sarah Brigthman>
Enjoi!








Nu ai de ce sa-mi multumesti, mi-a placut poza si am votat-o, chiar daca nu "te cunosc". Bafta.



BAZAR GENERAL - hainute, jucarii


www.curcubeucuochialbastri.blogspot.com/" target="_blank">curcubeu cu ochi albastri - blog
Printesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Vreau sa multumesc si eu si sa le trimit un buchet mare celor care m-au votat,respectiv: tcristy,elypetrov,alexandrina,angipangi.
Va pup si va imbratisez cu drag.


http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=25urlrod1 sirod2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell


Multumesc motanik si ana, am si eu fotografii in concurs si am decis ca de data asta sa nu le fac niciun fel de reclama, asa ca imi plac mult voturile voastre sincere




Si daca le faceai reclama, pt mine nu ar fi fost nicio diferenta. Am votat fotografiile care mi-au placut cel mai mult, sigur ca toate sunt frumoase doar ca unele mi-au spus mai multe...
Drept dovada ca habar nu am cui apartin pozele votate de mine, nu stiu care e poza ta



--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Si eu am votat ce mi-a placut (inclusiv poza lui Marius care mi-a placut in mod real, pe langa gestul super pe care il face) si desi am poze in concurs nu le-am facut reclama pentru ca am dorit sa fie votate asa cum sunt.

Mergi la inceput