Alaturi de Siluan! Puiuti de Randunici 2008! (459)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Catalina, tonic, merci de raspuns, e vorba de Gral medical de pe str Traian popovici fosta UNIRII ???? Daca da, probabil voi apela la tine pentru info de cazare eftina, sa vad ce se hotaraste mama !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Neatza!
Blanka, ce mai faci? Pana la urma, Eric sta acasa?
Ma gandeam azi dimineata la tine cum ziceai ca al doilea copil e mai vioi ca primul. Asa e si la noi: Luca a luat-o deja la pas, fie in picioare, fie in busi. Matei nici n-a mers in busi, ci direct in picioare.

Luny, cum a fost vinul?

Lyvy, imi pare rau, dar nu stiu nimic despre problema ta

Olga, dr nu-ti da drumul acasa sa te intorci cand o fi cazul?

Bine ai venit, Iarina!!!! A nascut natural asa o gogosica???

Felicitari tintatelor!!!Si manacarime la degete in continuare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Neata!

Ceai, cafea, tot ce vreti!
Iarina bine ai venit!Sa-ti fie viata buna si frumoasa!

Nicoleta, Luny sa purtati sanatoase stelele!

Lyvy Traian Popoviciu, fosta Unitatii, aia e! Ieri am fost si i-am luat Antoniei rezultatele la exudat si am vazut ca au promotie la tratamentul asta, dar vezi ca tb programare, asa scria acolo. Multa sanatate mamei! Cu cazarea sa intreb ca nu prea cunosc, dar rezolvam noi cumva.

Olgu suntem aici alaturi de tine! Mai ai doar putin

Azi sunt cam aglomerata, sper sa mai apuc sa intru pe la voi!

O zi buna tuturor si mari si mici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza.. azi sunt cu voi, intru de noapte...
wau, ce Iarina mare!.. dar cine e, a cui, am scapat ceva?..
Olgu???cum esti??
...sunt in butoi raau, Muf are nas infundat, deci o sda iar in raceala.. azi noapte a facut 38 febra.. mama ma-sii de treaba, ce naiba are copilul meu de le ia pe toate asa, una dupa alta?.. deja ma ia panica!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

...sunt in butoi raau, Muf are nas infundat, deci o sda iar in raceala.. azi noapte a facut 38 febra.. mama ma-sii de treaba, ce naiba are copilul meu de le ia pe toate asa, una dupa alta?.. deja ma ia panica!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Stai linistita ca nu esti singura...
Luca a fost bine, fara muci pana vineri. Sambata si duminica am iesit afara si au inceput iar in forta...
Iar MAtei nu scapa de tusea aia de o luna...

Apropo, cat timp ar trebui sa-i dau Coughendul ala? Azi ar fi a 5-a zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Neata!
Bun venit Iarina! Ce nume frumos si ce grasunica
Olga mult a fost, putin a mai ramas. Acum o sa apara Alexandru si o sa uiti perioada asta(parca ieri aveam 41 de sapt si Diana nu dadea nici-un semn de nascare)
Vali nu stiu, parca 5 zile se da, dar nu ai incercat si varianta sa nu-i mai dai siropele? Ca la noi a functionat metoda, cum am oprit siropelul a trecut si tusea. Eu cred ca daca as mai face unul si ar fi mai atomic decat Diana n-as rezista.
Blanka ce mai faci?
Luny si Nico, 10.000 de mesaje cred ca in vreo 3-4 ani ajung si eu acolo. Si Luny ia partea buna, la anul la gradi n-o sa mai raceasca asa rau ca deja a trecut prin procesul asta.
Diana mi-a zis aseara ca eu nu stiu s-o iubesc. Eu ce sa inteleg din chestia asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleme

Vali nu stiu, parca 5 zile se da, dar nu ai incercat si varianta sa nu-i mai dai siropele? Ca la noi a functionat metoda, cum am oprit siropelul a trecut si tusea.

Am incercat si degeaba!

Diana mi-a zis aseara ca eu nu stiu s-o iubesc. Eu ce sa inteleg din chestia asta???



mami de diana andreea - 18 martie '08



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Catalina, merci fff tare de info, acuma am pus-o pe mama sa sune sa afle ce si cum, noi stiam ca nu mai este promotie, daca e , fff bine.
Sa vedem cand se progrmeaza, mai vorbim.Inca o data, merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

vali scrisesem eu chiar duminica de vinutz, ffff bun!!!chiar am cinstit-o si pe Alice cu el
...sunt asa de suparata, chiar ma depaseste complet faza cu bolesnitele astea.. acum are febra 39.. apucasem sa-i dau panadol, mai stau putin sa pun un novocalmin ceva.. si ieri a fost doar vreo ora in parc, nu a alergat... nici nu pare rosu in gat.. ofofof, cat stres, simt ca ma imbolnavesc odata cu el

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput