Azi se naste Miruna!!!

Azi se naste Miruna!!! | Autor: oana_lex82

Link direct la acest mesaj

Wow fetelor, ce emotii am..astazi prietena mea cea mai buna naste..chiar acum e in travaliu saracuta...am emotii de parca nasc eu...acum 5 luni si o saptamana am devenit si eu mamica si stiu cum e naterea naturala..n-as mai experimenta(am avut un travaliu de 14 ore groaznice si am nascut cu dilatatie 8...baiatul meu a avut probleme...) si ea se chinuie de azi noapte de pe la 3 ...sper sa nu nasca asa greu ca mine La Focsani sunt medici ff indiferenti...te lasa sa te chinui...mi-e tare teama pt ea si pt Mirunica...Miruna va fi finuta mea...Sper sa nasca odata sa nu se mai chinuie...


Scuze daca v-am plictisit cu mesajul meu da simteam nevoia sa ma descarc..k de aseara de la 23 nu mai sunt om..parca se repeta cosmarul meu...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Sa dea Domnul sa fie totul bine!Si eu am nascut natural in iunie si nu am uitat inca durerile .



HAI MIRUNA!!!

mami de fetita dulce ELIZA ALEXIA
09.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Hai Miruna




alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Buna fetelor, revin (cam tarziu) si va anunt ca Miruna Gabriela s-a nascut, e o fetita cuminte si mancacioasa de 3000 g, sanatoasa si frumoasa...Mami se simte un pic slabita dar sigur isi revine...Sunt foarte mandra de finuta mea si abia astept sa o aducem acasa:)



Oana ,mamica lui IUSTIN GABRIEL 26.05.2010

Mergi la inceput