David-steluta mea de mare(3)LA MULTI ANI!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Arnigel de la Boiron sau Arnikids se gaseste si in farmaciile alopate. E bun si pt cand face vaccin sau injectie, la locul intepaturii.
Sper sa va treaca repede urmele accidentarilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Leditia, am o cutie de Kreon 10000U intacta cu 50 capsule.
Daca vrei ti-o trimit cu drag. Cate capsule i-a David pe zi?
Am o cutie si de 25000U, dar stiu ca-i prea mare doza pentru el.
Pupam pe David frumuselul!

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza.
Adinutza,mersi mult pt informatii.O sa cumpar si eu sa fie in casa,ca e musai la cate cucuie face.

Alina,ia cam 10 pastile pe zi...ca noi avem cutie de 20 de pastile si-mi ajunge 2 zile.Multumesc mult.De 10mii ii dau,da...cealalta e prea mare doza pt noi..
Multumesc.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Leditia, imi trimiti adresa pe PM?

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Leditia, iti trimit un PM.
Multa sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Si pana la urma ai reusit? Ai obtinut certificatul?

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ada,certificatul pe 26 il iau,nu se da pe loc.
Deci a fost...off,cum sa zic..am stat aiurea mult,copilu nedormit,nemancat..n-am inteles ordinea bonurilor,asa ca mi-am luat-o(la figurat vorbind) si exact cum spuneam,nu am fost intrebata nimic despre boala lui..efectiv m-au tocat la cap ca nu vorbeste(zice doar cateva cuvinte intregi),ca nu face la olita,ca nu mananca singur,ca n-are prea multi dinti si nu-i ok,ca nu-i cumpar jucarii nush de care sa-l stimulez(ca el s-a jucat cu ce-a primit)ca sa nu-i mai dau un obiect pana nu spune cuvantul si ce vrea,sa-l ignor cand se da cu capul de podea pt ca e rasfatat..extrem de rasfatat..Ce sa-ti povestesc..Si multe alte ineptii,cum ca ar avea retard,din cauza ca nu face ce am scris mai sus..si ca boala asta ar afecta creierul,desi eu am fost cu el la multi dr si chiar mi-au spus clar k intelectul nu este afectat de boala,ci doar organele,multe,prea multe:(..dar in fine..daca nici drii de la Timisoara nu stiu ce si cum..Dar m-am enervat teribil si m-am consumat k fraiera toata ziua.
ce sa mai,mama denaturata..
Dar nu m-au intrebat si pe mine ce program are copilul meu,ce tratament face,cum ii merge cu el,ce pastile ia,aerosoli,daca-l ajuta ori ba..ce mananca,daca face fizioterapie ori ba,nu stiu,ceva despre boala lui,despre conduita lui,despre ce facem noi zi de zi..ei s-au luat de toate prostiile.Cred ca asta m-a si enervat cel mai mult..Si sa fiu mai ferma,ca vai il urc in cap..din astea,care efectiv nu au nici o legatura cu boala lui.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

fata, ashtia is nebuni. certificat le trebuie si lor. ce sa mai discutam? daca nu te duci cu pile te fac albie de porci degeaba.
nu-ti mai face nervi si nu te mai enerva (de parca ai putea daca-ti zic io ) ca astia-s dusi cu pluta.
daca vrei sa te descarci sa stii ca te astept pe mess. si acolo poti sa spui si fara bip.
te pup dulce si pe davidutu si imi pare rau ca a trebuit sa treceti prin asta.
tu stii ca eu va iubesc... asa rasfatati cum sunteti .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti ALBUMUL MEU
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
am nevoie de voturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Ledi, of...ce sa-ti zic...sunt niste idioti
auzi...ca-i copilu retardat,doamne sfinte...ca nu face la olita si ca nu face fraze....inseamna ca si eva mea are retard, in cazul asta
are doar 2 ani!!!

off...

va trasnmit o imbratisare calda


Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ledi, imi pare rau ca ati trecut prin asa experienta cu comisia, oamenii aia erau niste incompetenti si aveau mari complexe ca sa nu zic mai rau de atat...numai niste sadici pot sa-si bata joc de alti oameni in halul asta! Offf... cuvintele sunt de prisos...
Ma bucur ca ati reusit macar cu actele si o sa poti lua certificatul pt a prelungi concediul de crestere copil, ai scapat de un stres

il pup cu mare drag pe cel mai alintat copil din lume

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput