Bazar Umanitar***51***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Rhyanna, sa dea Doamne-Doamne sa fie doar o falsa alarma, eu stiu ca se mai folosesc citostatice si in alte afectiuni. Dar cum le-ai cumparat tu? in general sunt foarte scumpe si suportate de asigurare...

Sabina, ma bucur pentru Alexia, e o fetita foarte aproape de sufletul meu. De unde ai luat catelusul? Pisici nu erau? Intreb serios, fii-mea are o luna de cand se crede pisica, miauna si doarme cu un plic de Whiskas

Eu am scos lucrusoarele care erau de mult timp la bazar, vad ca nu sunt solicitari pentru hainute de bebelusi, am sa le trimit la cazul cu parohia si probabil tot acolo vor merge si jucariile.

Maine sper sa pun cate ceva pentru doamne, 2 perechi de pantaloni, trebuie sa accept ca nu o sa mai intru vreodata in ei.

Intereseaza pe cineva niste filme din colectia mea personala? si de astea vreau sa scap. Trimit lista pe pm, ca nu vreau sa ajung la ORDA

O seara ftrumoasa sa aveti!

blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Dodo-pui
Mama de invingator& zana

Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuterii
Membru din:29/09/2007
Jurnal


Romania
9499 Mesaje
105 Prieten(i)

Trimis la: - 01/11/2010 : 18:09:13 Link direct catre acest raspuns Arata profilul Email autor Trimite mesaj yahoo luiDodo-pui Adauga Dodo-pui la lista ta de prieteni Adauga semn de carte la raspuns Trimite Dodo-pui un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

dodo,am platit si pt Bogdan 32 ron,daca se poate,cand se poate,sa confirmi.Mersic.Acum astept trupa de gradinari,nu pot pune linkurile,dar revin la noapte dupa ce ii culc

au intrat banutii,multumim




plata e pt pijamaua

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=5954

si inelul de argint

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4125 total 29 ron+3 ron PECU te rog mult sa le marchezi ca platite

si acum am mai vazut ca mai am produse castigate de la voi .Daca vrei sa le trimiti in coletul cu astea e ok,ca de platit stii ca le platesc

scuzati modul de a da raspunsul dar altfel nu am reusit sa copiez confirmarea lui dodo_pui



Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Valentina, sanatate multa si tie. Cred ca e doar din cauza stresului si daca te vei odihni putin (si daca te vei destresa) o sa fie substantial mai bine.


Fetelor, spuneti-mi si mie daca asta nu e motiv de divort or what!
Deci eu ma dadeam de ceasul mortii unde e buletinul, dar fara sa impacientez si sotul, ca nu ma ajuta cu nimic decat cu atmosfera negativa si ce imi vine mie dintr-o data sa ma uit in portofelul lui. Ghes uat??!! Bolintinul meu, pus frumos langa al lui!
Cred ca mi-a cazut in masina si l-a luat, dar acum il banui ca a vrut sa ma fiarba sa vada cum reactionez.
Si chiar nu stiu cum sa reactionez...sa tip la el sau sa merg pe burta??

Eniuei, am fugit repede la banca si am platit (Ducky), dar mi-am adus aminte la fix ca ptr Siluan era vorba sa se inchida contul, iar alte date nu mai aveam la mine. Oricum, nu aveam decat 5 lei de la Monnvas, de platit pentru Siluan, restul erau la libera alegere.

Am luat si pachetul de la Nushulica, terorista aia de la posta s-a uitat la poza mea din ci (fara ochelari, acum 3 ani) s-a uitat la mine aievea (cu ochlari, dar sunt jmecheresti, nu imi fac fata de baba) si zice: "Dv. sunteti?".
Mai avea putin si nu-mi dadea pachetul ca nu corespundea fizicul meu cu poza din buletin
...si voi ziceti sa-mi trimit sotul...pai asta o si scutura putin sa i se limpezeasca vederile.

La Ikea nu am ajuns...din motive de sanatate, si a mea si a lui Matei. Mi-a facut 40 temperatura saptamana trecuta si evident nu l-am mai dus la gradi, acum tuseste cumplit si ii tremura mainile, chiar daca nu are temperatura, cred ca de la lipsa de Ca.
Am decartat vreo 300 la farmacii de joi pana azi


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell

Rhyanna, sa dea Doamne-Doamne sa fie doar o falsa alarma, eu stiu ca se mai folosesc citostatice si in alte afectiuni. Dar cum le-ai cumparat tu? in general sunt foarte scumpe si suportate de asigurare...



Numai daca e diagnostic confirmat.



CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

si acum am mai vazut ca mai am produse castigate de la voi .Daca vrei sa le trimiti in coletul cu astea e ok,ca de platit stii ca le platesc



ok,anunt cand pun la posta





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


dod-participarea noastra in concurs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

mai fetelor ce e cu atatea vesti rele??
haideti la o ,sa incepem si noi ziua cu forte noi..

rhyana capul sus ca nimeni nu a spsu ca e cancer,da??multa sanatate surorii si te asteptam sa ne dai o veste buna
sabina draga de ea,prin cate mai treceti si voicu curaj inainte ca uite ce lupatatoare mica ai langa tine
valentina si tu maam cu belele?? tinem pumnii sa fie bine de data asta si te asteptam inapoi sanatoasa
dici si eu o patisi odatacu madam de la ghiseu,dar cand m-am dezbracat de caracter si am zis ca le torn cafeaua in cap daca ma mai scoate din casa aiurea si pe ploaie,au devenit si ele mai blande..acum ma suna si imi spune "doamna,aveti x colete de la .."

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

BOTICELINA,
nush cand merg la CT da` iei bataie.
Am ridicat azi coletul surpriza de la tine

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristaluna

Buna seara fetelor
Cele care ati castigat licitatiile de la mine: sunt pe aici si dupa ce se confirma platile, am sa trimit si pachetelele. Multumesc
Am sa revin cat de curand cu cateva lucrusoare pentru bazarul umanitar.
Noapte buna

Cristaluna, stim ca esti pe aici .


Ma bucur foarte mult pt Siluan si Maria_Rubi ca au reusit sa stranga banutii. Sa le dea Dumnezeu sanatate si sa auzim numai de bine in viitor.

Ieri am primit carticica de la Gianina si treningul de la Diana lui Alex, multumim.


Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas
www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza
http://blogulluilucas.blogspot.com/
http://elblogdeluquitas.blogspot.es

Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Valentina, mult curaj si multa sanatate, ai sa vezi ca o sa fie bine, mergi cu D-zeu inainte.

Ducky, sanatate si sotiorului tau. (pupicul era pt tine, nu pt sot)

Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/30849078@N05/" target="_blank">Lucas
www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza
http://blogulluilucas.blogspot.com/
http://elblogdeluquitas.blogspot.es

Limbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

Mergi la inceput