Dr. Pechi Laurentiu - Spitalul Polizu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giorgiana01 spune:

Despre dl. dr. Laurentiu Pechi nu se pot spune decat cuvinte de lauda. Am nascut cu dansul pe 3 februarie 2012. Este un doctor cum rar mai intalnesti, foarte calm, a stat cu mine pe tot parcursul travaliului (5 ore)....nu am avut nici un fel de problema cu dansul. Am decis sa scriu pe acest forum pt ca si eu cautam informatii despre el cand eram insarcinata si nu gaseam f multe pareri.
Spitalul este ok, doar ca asistentele iti "mananca" o groaza de bani!!!!
Asa ca sa aveti incredere in dl doctor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

Eu inca nu gasesc cuvintele sa ii multumesc acestui dr formidabil pentru o a 2-a sarcina dusa cu bine la capat si nu incetez sa ma minunez ca am gasit un astfel de dr.
A fost o sarcina urmarita exact cat trebuie, cu investigatiile necesare facute,insa fara panica inutila, o sarcina linistita, de care m-am bucurat din plin. La prima sarcina, inainte sa ajung la d-l dr(la 22s), imi doream macar sa ma pot plimba in parc(stateam in pat).
Acum am mers la serv, am avut grija de fetita, m-am plimbat si toate au mers asa cum trebuie datorita profesionalismului acestui dr minunat.
Recunosc ca uneori mi se mai parea cate ceva,ca oricarei gravidute, dar de fiecare data cand vorbeam cu dansul(control, telefon etc) ma linistea ca prin magie si stiam apoi, chiar daca nu trebuia sa merg la control o perioada mai lunga, ca daca asa a zis d-l dr apoi e lege sa fie asa...
Poate nu reusesc sa explic exact insa,in cei 4 ani de la prima sarcina am ajuns sa am incredere oarba in orice zice dansul si am avut dreptate sa fac asa, fiindca acum am, datorita dansului, o fetita superba si o scumpete de baietel nou-nascut.
Mi-as dori ca fiecare viitoare mamica sa poata avea parte de experienta minunata care a insemnat pt mine sarcina dusa la capat sub supravegherea acestui dr extraordinar! Multumim din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxika spune:

Buna! Sunt pacienta domnului doctor Pechi, am citit ca si dumneavoastra ati fost, am tot cautat pe cineva care sa fi nascut cu dansul mai recent dar nu am gasit. Poate ma puteti ajuta. Ieri am fost pentru prima data la dansul, as vrea sa nasc prin cezariana si as vrea sa stiu cum ati procedat(daca ati nascut si dumneavoastra la fel) deorece mi-a zis ca daca vreau cezariana va trebui sa nasc la Regina Maria sau la Sanador si sincer nu imi permit. Ma gandesc ca poate ma pot intelege cu dansul intr-un fel sau altul. Va rog mult, daca ma puteti ajuta cu un sfat, il astept cu mult interes! Multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monic81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui giorgiana01

Despre dl. dr. Laurentiu Pechi nu se pot spune decat cuvinte de lauda. Am nascut cu dansul pe 3 februarie 2012. Este un doctor cum rar mai intalnesti, foarte calm, a stat cu mine pe tot parcursul travaliului (5 ore)....nu am avut nici un fel de problema cu dansul. Am decis sa scriu pe acest forum pt ca si eu cautam informatii despre el cand eram insarcinata si nu gaseam f multe pareri.
Spitalul este ok, doar ca asistentele iti "mananca" o groaza de bani!!!!
Asa ca sa aveti incredere in dl doctor!!!!


Buna,
am si eu o curiozitate..te cheama cumva si la vreun cab particular sau te-a consultat numai in Polizu? cati bani ti-a cerut la nastere?

Mergi la inceput