**Buburuze de 2009 in actiune (32)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

fi-mea e la fel,noi pe anga ea cobza deh..ca sa impartim totul cu drag in familie

haoieti la o calda(ca la mine e alb afara..de la bruma si baltoaca de pe stada e inghetata)perfuzabile pentru cine doreste am cu nes ,trabuce si vougue

ema calm fata,mai ai 2 zile ca saa te hotaresti ce arunci in bagaje si pe urma gata,ai si bona la bestiesi pardon,dar sa stii ca vazusi la tv ca existe pe bune un PAste al cailor
mada vezi ca daca te prinde garcea cu "costica" nu e ok..nu disperati ca fiecare isi are un job al lui pe undeva,numai ca e doar o chestiune de timp
ana da,si eu sper sa-si revina mai repede ca ne-a disperat cu mucii si tusea,aseara s-a innecat la masa cu mancare ca o apucase tusea si a dat afara tota compensat mai tarziu lapticul de la culcareacum patruleaza prin casa cu domn soricel si ii arata reclamele de la tv sper ca macar voi sa scapati mai repede de raceala ca e tare suparatoare
getik s-o fi plictisit si ea mititica..

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata feteam venit la
am avut o noapte groaznika m-am trezit agitata am visat ca murise ary cu tot inmormantare etc. imediat ce m-am trezit am luato in brate dormind si plangeam a fost atat de real.
cris nu stiu daca sa plictisit ci nu stiu ce o supara tocmai ieri cand a facut 10 lunite si apropo pastele cailor se sarbatoreste la noi la targoviste si ets eprin mai din cate imi aduc aminte
mada lasal pe costica ca nu e bine
ema si mai ai 2 zile si ne parasesti sa sti ca tre sa pui in cont ceva euro ca de doar tu ai avut ideea. din romania o sa mai ai de unde s aintri??
fug la curatenie

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
ano, bagajeleee, fac si putina ordine ca sa nu las ca la nebuni
cris stiu fata ca exista d e mai incolo...de aia am si zis
getik ce spui tu frantz...nu intru luni ca-s pe drum si or mai fi cteva zile ca o sa am ceva trebi dar in rest va fac prezenta, stati calme, am si in Rom pc
picky moama, ce traumatizant pt micuta recoltarea asta.....brrrrr.
va pup acu, sper a mai intru pana plec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Salutare tuturor (formula de salut a la Mickey )

Am intrat repede sa fac prezenta ca-s prinsa la bucatarie. Vladut tot racit e asa ca nici azi nu-l scot la utaaa, norocul meu ca e cuminte si intelegator

Ema, spor la pregateli si drum bun iti urez anticipat
Cris, sanatate multa, offf, si la noi tot cam asa e, a inceput si sotul si eu sa ne simtim un pic raciti trebuie sa ajung la un plafar sa iau cate ceva doftoreli
Getik, dar ce a avut, Ary?
Lavi, chiulesti?

Gata, am fugit

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

fetelor sa va spun ce cred ca are ary am reusit sa ma uit in gurita si este alb in zona caninilor nu mi se pare in regula la nici un an sa ne chinuie canini cred ca si o masea dar nu ma lasa vad prea multe

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

sarumana ano
getik stai relax ca mie mi se pare ca-i ies caniinii lui Darius inca de cand avea 2 luni...asa e zona aia acolo....mai umflatica si albicioasa....mai degraba uita-te la dinti si masele (cu toate ca de masele inca nu e cazul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

[quote]citat din mesajul lui emanouela

sarumana ano
getik stai relax ca mie mi se pare ca-i ies caniinii lui Darius inca de cand avea 2 luni...asa e zona aia acolo....mai umflatica si albicioasa....mai degraba uita-te la dinti si masele (cu toate ca de masele inca nu e cazul)
[/quote
a rau

ema mami ceva este ca are ff multe balute, si sta numai cu manutele in gurita, si plange si ma musc

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta
am produse la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

getik clar ca e ceva...dai ceva rece de ros, sunt jucariile alea de le pui la frigider sau da-i un morcov tinut inainte la frigider....il roade si o sa o mai calmeze
dormiti????????????? eu bantui prin casa
vise dulci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti la o cafea] calda,parfuzabile cu nes ,trabuce si vougue

mor e gatam supt toate cele si degeaba(ma refer la pastile de supt,da?),nato e si el varza,fi-mea vad ca e relativ mai binisor..

getik ce ai fata cu visele astea ??revino-ti cacinii vor fi ultimii care trebuie sa iasa..miruna are alb acolo de cand avea cateva luni si balea de ma disperase si uire ca abea de curand a spart un varf de canin sus si acum a stagnatfa cum iti spune ema cu jucarelel de dentitie si morcovul rece

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Cris, multu de cafea

Lui Vladut i-au iesit caninii inaintea maselutelor, dar e dureros

Puuup


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput