cafeneaua noastra vesela !!!-3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

LoryD... bine ca am lasat vorba pe DC, ca altfel eram la tine inainte cu o ora shi ma shi grabeam, ca deh...intarziam

hai ca m-au zapacit ceasurile astea de tot...la calculator shi telefon s-au schimbat singure, in bucatarie (ceasul meu de baza in viatza) i-am zis lui sotz sa-l corecteze shi am avut impresia ca asha a facut....acum mi-am dat seama ca tema e inca in lucru

OMG!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

Diana, la sala de la Far s-ar putea sa vin shi eu...macar acum pana nu ninge , la regim sunt de acord sa intram in grup organizat -pentru sutzinere reciproca shi batut obrazul prieteneshte...dar hai sa incepem de miercuri -joi
de luni nu e bine sa incepi nimic, asha am citit intr-o carte de psiho-trilu-lilu, iar peste toate luni acum e shi 1 nov...iarashi aceeashi autoare a specificat clar ca e contraindicat sa te apuci de ceva pe termen lung de la ziua intai a lunii respective...deja pe 5-6 ai moralul scazut ...iar ca ultim argument, fa-ta...luni dau eu cafea cu baclavale= ca ma muncesc maine toata ziua sa le fac, i-am zis shi lui Madi, s-au mai sesizat sportive, e vacantza shi tu vrei sa te supui la canoane
plus ca trebe sa facem shi poze in grup pentru panou ...

asha ca luni dimi cafea pentru doamnele vesele, suc pentru piticii doamnelor, baclavale cat cuprinde ...iar pentru tine draga mea, pun bicla in bucatarie sa pedalezi in timp ce bei cafeaua!!! mey Doamna shi cafegioaioca shi sportiva ...

pe la cat e sala programata? shi cat costa abonamentul?

shi hai ca am mai discutat in stanga- dreapta cu Gashca...ne gandim sa facem o excursie pe martzi-miercuri, posibil joi, la Manastirea Sf. Andrei, cu vizitarea Peshterei -poate prindem o zi frumoasa ca azi shi daca ne incadram in timp shi pana la Manastirea Dervent

luni =1 nov merg cu cei mici la party de 4 ani dupa amiaza, la Carina a Elenei! ...dar oricum ne organizam la intrunirea de dimineatza, repere orare 09-13!!!

aaaa, shi neaparat o zi/saptamana o cafea reala la locul shtiut , unde printre sotbituri sa mai dam shi cu batzul in bila , ptiu, era sa zic cu bata in balta



hai ca am observat ca va pup in timp real

noroc ca imi trece repede shi iert...dar nu uit!!!!shi nici nu mai repet greshelile facute - am pus la pe cate cineva/ ceva, a tamaiat parintele shi viatza merge inainte!!!
...deshi realul vietzii e crunt, nu credeam ca exista asha ceva ! tartuferie maxim...

hai, ca ma prinde dimi, pun cafelele la vedere , avem program de teatru de papushi azi...randul 2 apoi mergem la Manastire la Techirghiol.

Loryd daca nu te sun pana la 9,30 please, ca inseamna ca dorm bine , sotz pleaca la peshte...deci sunt pe cont propriu cu trezirea

...


Draga mea, ai perfecta dreptate cand spui ca "o dieta nu se incepe de luni sau de la inceputul lunii" si pentru ca stiam aceasta "porunca " a misselor, am inceput dieta de ieri (sambata 30.10.2010) .Mi-am facut o aprovizionare cu produse si alimente Monti si mi-am propus sa nu ma abat si sa scap de 10 kg pana la Craciun - sunt al 15 kg departare de greutatea normala si ideala

Cat despre sala , aerobicul este mult mai intens decat la Dina atat ca durata cat si ca grupe de muschi lucrate/ sedinta . Abonamentul este 55lei/luna (cu acces in sala aerobic- fitness-cardio pana la ora 16).http://www.fitness-constanta.ro/index.php?p=contact

Duminica placuta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

aaaa, ai intuit Diana....ce sa zic, succes in atingerea tzelului propus!!!
oricum mai aflam una de alta din viatza de toate zilele....sau de pe alte mijloace moderne de comunicatzie

datorita unor discutzii de la un topic paralel, consider ca forumul acesta este trist pentru mine, nu vreau sa mai citesc de unele nenorociri, sa cunosc mamici care n-au banii necesari de tratamente sha le compatimesc shi sa ma intristez o data cu ele, sa fibrez la poveshtile de viatza ale unor (ne)cunoscutzi, care solicita donatzii, pentru ca mai apoi sa urle vrute shi nevrute....

pentru ca eu cand imi "pierd timpul" pe net o fac din nevoia de a citi/vedea ceva distractiv...nenorociri shi cershetori vad la tot pasul, e plin orashul de ei, deschid la shtiri shi tot asha!

cu cele cu care sunt compatibila in gandire, sunt in legatura directa prin alte mijloace...de aceea, incepand de azi refuz sa mai accesez pagina acestui forum, va pup shi ne mai auzim ! p.s nu shtiu pentru ce perioada de timp....daca revin, anuntz !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

SEEEEEFFFFFFAAAAAAAAAA!!!!!

Nu fii suparata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare dragelor!!!!
deja mi-e dor de voi, asha incat...revin!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

il ador pe Horia Brenciu!!!!
shi o idolatrizez pe Ozana Barabancea ...asha ca, ce poate fi mai frumos intr-o seara de 1 noiembrie???? decat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Eu te urmez ,ca doar erau cheile la mine ,al doilea rand .



Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Si ca tot spuneai de "indigo" zilele trecute,iata si niste "Cheeky" ,tot gemene



Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Mergi la inceput