Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeey sixtera iona pai tu mai intai trebe sa ai grija de tey si dupe aia de baetii tey si abia dupe aia de baetii lu altile
pfffffffffff sixtera bad iaca asa imi zise si mie un santa cica sa fiu good girl da el nu o stie pe aia??? "when I'm good I'm really good , when I'm bad I'm better

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaa fetileeeee
meeeeeeeey da ce cominti sunteti pffffffffff va e ca nu premiti cadouri ??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

mey sis mj io nu-mi fac problemsuri pt cadouri nu conteste daca sunt..

pffff am uitat sa va prezentez un baiet...dansul iaste varu lu www.newstimes.com/mediaManager/?controllerName=image&action=get&id=225039&width=628&height=471" target="_blank">arhitectu
unde ne-am facut cunostinta? sigur a ajuns la urechile voastre

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara

Citat:
da el nu o stie pe aia??? "when I'm good I'm really good , when I'm bad I'm better

eeeeeeee sister mj sigur ca nu stie da daca stie cine tre nemik nu-mi fac problems in rest
io pi dl var di arhitect il conox deja da nemik nu spui cum si de unde

fetili iaca ceva suiiiiiiiit




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetile
io una ma pregatex maxim cre ca maine seara se aprinde beculetile in oras
in rest maxim cominte sunt


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io mi-am propus ca de ziua nationala sa ne mutam in casa noo da singura nu poci sa mut mobila desi daca ma fortezzzzz oricum sixterile trebe ajutate la greu deci va astept echipate corexpunzator propretaru va promite o primire maxima

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Ce faceeeeeti? V-ati cumintit de tot? Iaca ce zice propretaru'



si mare dreptate are, nu stiu cum si-ar putea imagina cineva altceva. Faceti abstractie sau puneti-va de rigoare cat e Metal prezent in video

Eeee iona , chiar ma gandeam cand oare ni-l prezinti pe varu' lu arhitect? De cand l-am cunoscut ma gandeam ca daca e solo...sigur tu ..dar nu-i nimic, eu chiar ma bucurez pt voi

Lisa persoana care zici ca te-a rapit cateva secunde, nu te-a rapit..era curios cum poti sa fii atat de mica (asta in cazul in care tu esti respectiva, desi...tare nu asa imi amintesc, cel putin aripile..sau erau invizibile???)

Eu votez pt mutarea in alt apartament, asta tine deja de scoala si alte chestiuni pe care daca ma plictisesc, cica le arunc Pot sa ma inscriu iar la cursuri? Vad ca nemik nu am priceput din cum stau treburile de fapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterileeeeeeeeeeeeeeee
la multi aaaaannnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiii
ce vreai sa zici parpalo ca io nu sunt profisoara buna?? cum adek nemik nu ai inteles meeeeeey vezi ca io ti-am dat deploma deci ceva -ceva ai inteles ca doar nu m-a platit baetii tey ca sa te trec clasa ? sau m-o fi platit???
fetileeeeeeeeeee, sixterile mele dragi io va urez o zi de 1 decembrie si o luna decembrie maximeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee si mereu www.puckator.co.uk/wholesale/images/TY230_001.jpg" target="_blank">sa dam mana cu mana



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

LA MULTI ANI!





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

La Multi Ani sisterile romancele! azi ne mutam in casa noua
pffffffff, da decat sa ne chinuim sa mutam mobilili nu mai bine vedem ce striga propretaru din ap nou??? ca tare am impresia ca ne kiama o fi avand nevoe de ajutor iaca



"so open the door and u will see,
there are no secrets,
make your move, set me free"


www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput