Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neataaaaa fetili

www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0&feature=channel" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=T6ZuVhOEr1E&feature=channel" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=8A4ZNZhn0dI&feature=related" target="_blank">

mey io una stiu ca atunci cand se termina vacanta si incepe scoala se incepe cu neste testari sa videm care si ce mai retine din semestrul trecut acu nush dna ezaminator ce opinati??

www.youtube.com/watch?v=YCG-o1mWBW4" target="_blank">I think I'm a crazy bad girl
cuz
www.youtube.com/watch?v=q_KHrjIqMxU&feature=player_embedded" target="_blank">You're so beautiful
When you look into my eyes
Crazy, go crazy my mind
You're so beautiful
When you look into my eyes
Cause' crazy, go crazy tonight
suuuiiiit sunny sunday

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

fetile
io poci sa zic ce am retinut in urma lu cursurile si anume...exemplificarile




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara fetiliiii
io nemik nu mai stiu tot am uitat
pana si mesaju care era scrijelit pi banka nu il mai stiu da stiu sigur ca pentru mine era ca zicea ceva de genu "inima inceteaza sa mai bata cand muzica tace"
concluzia??




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata fetileeeeeeee
pfffff in asa o dimineata insorita doar vreocateva fetze zambitoare vazui printre care a mea in oglinda
io nu poci sa vaz noutatili in materie de delicatesuri
asa ca servex tot din meniu vechi





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
io nu poci sa vaz noutatili in materie de delicatesuri

di ce mey? insista! pana reusesti ma uit io si-ti transmit telepatic

ai vazut numeru lu mesajile tale?






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona ca numai la numere iti sta neuronii nu dijeaba te facusi statisticianca mey pentru mine numerile nu e emportante decat simtamintile conteste, io nu sunt auditiv-digitala sunt maxim kinestezica da daca vreai sa ai date ca sa faci sondaje io as putea sa-ti furnizez ceva amanunte legate de 2300 da mai bine ma duc dupe visinii mei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta... mor de ras

mey mj daca vreu amanunte legate de cele 2300 de mesaje dau o tura prin apartamente alte amanunte legat de 2300 e vise mey poti sa le exponezi daca vrei

iaca ce am mai retinut de la cursu de www.youtube.com/watch?v=hE3EcKV5lEI&feature=related" target="_blank">muzici

am o ghicitoare...cine iaste baietu cu care am semnat contract de confidentialitate??







www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Io cu astea am ramas dupa cursuri






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna ziua fetileeeeeeee
mey sisterelor ma xcuzati da nu am putut sa raxpund la corexpondenta ca mi s-a ramas tilefonu fara baterie na daca nu se incarca si el la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">soare ca mine
mey iaca azi mi-am dat seama de o kestie ca mare realizare e accesoriili astea de tilefon ca ca cum se zice sa vorbesti fara maini nu ca io as fi adepta lor mie nu imi place chestiili care se baga in oreki mai degraba prefer spikeru da maxim il iubex pi ala de a enventat handsfriurili ca e ca si cum putem sa vorbim singuri da restu lu oaminii sa creada ca noi de fapt vorbim la tilefon
pffffffffffff si mai am sa va zic ceva ieri am vazut pe o kestie ca un magnet care se poate pune pe frigider par egzample pe care scria asa "sisters by chance, friends by choice" (cre ca e vreun quote celebru da acu nu mai caut pi autor) m-am gandit la neste kestii si kestiuni ca cum ar fi sansile si alegerili pa care le facuram ca prea ne sisteriram noi acilea



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

am uitat sa zic incheierea
"ram pam pam"
mie imi place www.youtube.com/watch?v=jngyEn42luA" target="_blank"> my beautiful one


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput