Goldie Pants - 45

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao" target="_blank"> si inca ceva colorat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
tema
Punctul 1
Comentati "Become the change you seek in the world", avand in vedere nu spun pe cine, trebuie sa ghiciti.

io cred k cum ar veni ominii sa fie si sa se comporte cu cei din jur asa cum si ei insisi vre sa fie tratati la randul lor io par ezample, am sa smile SI mai muuuuult de acum inainte si am sa determin k si pipalu din juru meu sa face la fel

Punctul 2
Esplicati in ce colores va imbracati si de ce Credeti ca sunteti obsedate de vreuna coloare in specialmente?
Io ma imbrac uneori mai colorat alteori mai nu depinde de stare mea si de ocaziune dar in special imi place k sa port in vextimentatie colorile calde pastelate imi place verde, rosu, blue si derivate siiii...in tot felu de contexte nush dak se poate numi obsesie imi place non-coloarea alb care am cetit k simbolizeaza Luna (pe langa altile) care astru asta ma si guverneaza zodiacal vorbind pfffffffff, lunatica ce sunt peste tot ma urmareste eeeeeeee, da di fapt, nu-i nemik BN pt mine io stiam deja k www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">I'm a moonwalker girl

Also, esplicati cum va faceti punctul 3 daca sa zicem, pentru 6 luni trebuie sa locuiti in acelasi stabiliment cu o persoana care nu doreste prea multe colores sau ceva placut la okiu neuronicus si totusi trebuie sa ajungeti la un numitor comun.
daca ar trebi sa locuiex 6 luni cu ceneva care nu ma lasa sa colorez cum vreau io si hepuizez toate metodili de convingere si nemik numitor comun nu gasim atuncia..... ma adaptez la situatiune cumva facem jumi-juma la stabiliment nush depinde mult de miza care iaste in joc totusi k daca in timpu lu cele 6 luni sau la finalu lu lor nu e nemik care sa-mi faca cu okiu evadez inainte de termen frate
and I'll follow the rainbow




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Buna seara elevelor

Azi nu avem lectie..doar maineazi e uikend si mergem aici...unde va avea loc si ultima lectie a taberei www.newsforthenose.com/2010/02/06/shiseido-zen-purple" target="_blank">purple-zen

Va urez dixtractie placuta....sigur gasiti ce sa faceti...iona o vad prin fundal la videoul pus de eleva lisa, de aia nu a venit cu tema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta...ce paracioase e guvernantele repede au dat raportu pi unde m-am umblat

Tema

Citat:
Comentati "Become the change you seek in the world", avand in vedere nu spun pe cine, trebuie sa ghiciti

io zic ca fiecare oamini, are oglinda daca place ce vede e , daca nu sa puna mana sa se schimbeze..ca o face fizic sau la mansarda e problemu lui... de preferit in bine astfel,ei, devine happy si face si pe alti oamini happy

Citat:
Esplicati in ce colores va imbracati si de ceCredeti ca sunteti obsedate de vreuna coloare in specialmente? Also, esplicati cum va faceti punctul 3 daca sa zicem, pentru 6 luni trebuie sa locuiti in acelasi stabiliment cu o persoana care nu doreste prea multe colores sau ceva placut la okiu neuronicus si totusi trebuie sa ajungeti la un numitor comun.

colorile lu vestimentatie e mai multe, daca in topu lu colorile pi primu loc iaste portocaliu si galbin, nu sunt obsedata, in topu lu vestimentatia primu loc iaste okupat de black & white urmat de black & other

daca e sa rezist 6 luni cu o astfel de persoana rezist!!...asta teoretic, practic depindeaza de ce iaste in joc si de piticii de pe creiri.incerc sa-i esplicitez di ce lumea colorita e mai fromoasa si placuta lu okiu neuronicus.daca nu vre si nu vre in lumea colorata si piticii e calmos ma retrag in lumea mea unde ramane pana la sfarsitu lu perioada..sperand. daca piticii e pe cale sa devina razboinici mai bine evadez

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna fetileeeeeee
iaca www.youtube.com/watch?v=yCkJn-DK26k" target="_blank">true colors

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello

V-ati dixtrat destul prin locurile pe unde v-am tot dus, acum gata cu dixtractia...mergem aici www.viennafranchise.com/cw-gallery/viennese%20pastries.jpg" target="_blank">http://www.viennafranchise.com/cw-gallery/viennese%20pastries.jpg pt ultima lectie la tabara Purple-zen.


6 - Fa mixcare!!! Pentru ca..sportul face minuni
Aici ne-a esplicat profesoara Iona la timpurile ei ce minunatii face sportul pt fizicus..na eu va spun ca si pt psihicus.

7 - Cand esti stresat, turbo sau cu nervii in pioneze, fa o mica pauza de relaxare

Nu insemneaza sa te duci in munti, conteaza si daca in mintea ta iei o pauza de cateva secunde sa vezi ca viata ta nu depindeaza de momentul ala fix. E un moment ca oricare altul, o problem ce trebuie rezolvata. Te mai poti gandi si ce vei face cand scapi de...si ai timp sa te pauzezi. E ideal sa poti face o pauza de coffee, tea sau sa iei o vetamina sau delicatesa.

8 - Asculta muzica in fiecare zi
...in special muzica din aceea care iti aduce los neuronas in stare perfecta de functionare pt ce trebuie sa faca si nu vor, pt ce vor dar nu pot inca sa faca, pt ce vor si ii ajuta sa faca.

9 - Mananca sanatos (macar psihic daca fizic e mai greu)
Aci e ffff clar si pt. detalii, trebuie sa cumparati cartea mea care va aparea in maxim x saptamani. Aduce puncte in plus la ezamen de absolvire. Nu e problem, ca nu ramane nimeni repetent, dar asa o deploma in plus..cumpararea cartii...nu divulg titlul.

10 - Dixtreaza-te
...pe asta fiecare o intelege in modul lui. Nu trebuie sa ne inscriem in randurili lumilor care zice ca numai x sau y lucru insemneaza dixtractie..daca pe tine te face mai happy si perky..aia e dixtractia ta.

TEMA LU LECTIEI
- Prezentati un meniu pe care il utilizati des, care va aduce in maxima stare de functionare (pct. 7-8-9-10)

TEMA PT TOATA SCOALA GOLDIE (din partea forilor si a ezaminatoarei)

Fiecare scoala care se respecteaza are un imn, o melo pe care pana si majoretele tre sa isi faca intrarea la meciurili sportive ale scolii. Propune imnul scolii lu Goldie. Motiveaza.


TEMA CURS- pana maine, 7.11.2010, ora 1400
TEMA SCOALA - pana maine, 7.11.2010, ora 1500.

Mutrili ce trebuiau sa fie prin mesaj le dexcifrati aici:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

REZOLVAREA LU TEMA LU LECTIEI

Citat:
- Prezentati un meniu pe care il utilizati des, care va aduce in maxima stare de functionare (pct. 7-8-9-10)


io nu am un meniu anume cre ca maxim m-as plictisi daca as avea unu cre ca m-am naxcut in maxima stare de fonctionare ca cateodata fonctionex asa de mult ca nemik combustibil nu mai am si atuncea cel mai mult ce trebe sa fac e sa atata duar si dupe un somn bun sunt ca noo in fiecare dimineata cand ma trezex stiu ca maxim ma asteapta www.youtube.com/watch?v=eJIYON42QzE" target="_blank"> o zi menunata stiu ca nicio steluta nu se lipeste de mine www.youtube.com/watch?v=Scj3A1cLVzY" target="_blank"> cause I am special in rest nemik nu conteste sau poate mai e cateceva care conteste da nu vreau sa zic acilea

Citat:
TEMA PT TOATA scoala GOLDIE (din partea forilor si a ezaminatoarei)

Fiecare scoala care se respecteaza are un imn, o melo pe care pana si majoretele tre sa isi faca intrarea la meciurili sportive ale scolii. Propune imnul scolii lu Goldie.


io propunez www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfuQ" target="_blank"> pe asta imnu lu skolii

si as mai propune www.youtube.com/watch?v=_iA8DazttRw" target="_blank">asta sa fie imnu lu skolii ca poate maxim sa isi faca intrarea pe teren



Citat:
Motiveaza.

primu pen'ca lu niminea nu ii pasa mai mult de noi decat ne pasa noo

al doilea pen'ca
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> Hey, sexy boy, set me free,
Don't be so shy, play with me,
My dirty boy, can't you see
That you belong next to me.

Hey, sexy boy, set me free,
Don't be so shy, play with me,
My dïrty boy, can't you see
You are the one to meeee..




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neata fetileeeeeeeeee

Citat:
TEMA LU LECTIEI
- Prezentati un meniu pe care il utilizati des, care va aduce in maxima stare de functionare (pct. 7-8-9-10)

Tema lu lectia
meniul meu pe care il utilizez frecvent iaste odihna si rilaxarea atat cea fizica cat si www.youtube.com/watch?v=FTK0P8Eivcs&feature=player_embedded" target="_blank">psihica acestea doo maxim ma aduce in stare de function dar uneori, cand nu am acces la ele o mare si something sweet like.....www.youtube.com/watch?v=0tJFHnatoFU" target="_blank"> a chocolate par ezample e tot ceea ce am nevoie sa-mi redea enerjia necesara
Citat:
TEMA PT TOATA SCOALA GOLDIE (din partea forilor si a ezaminatoarei)
Fiecare scoala care se respecteaza are un imn, o melo pe care pana si majoretele tre sa isi faca intrarea la meciurili sportive ale scolii. Propune imnul scolii lu Goldie. Motiveaza.

sunt de acord cu colega mj mai ales....sustinez imnul al doilea cu o singura rectificare

www.youtube.com/watch?v=QxjcCmt8Y4Y&feature=related" target="_blank"> My BAD boy can't U see,
That U're the one I need
sau... as mai propune si asta
www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM&feature=related" target="_blank">Want you to make me feel like I'm the only girl in the world
Like I'm the only one that you'll ever love
Like I'm the only one who knows your heart
Only girl in the world...

have a suiiiiiiiiiiiiiiit sunday profisoara si colegi

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

Citat:
TEMA LU LECTIEI
- Prezentati un meniu pe care il utilizati des, care va aduce in maxima stare de functionare (pct. 7-8-9-10)

am zis ca nu mananc sanatos deci nu recomand meniu ...ca sa functionez maxim nu am nevoie decat de 2 smiles..2
de primul va dati seama si al 2 lea



Citat:
TEMA PT TOATA SCOALA GOLDIE (din partea forilor si a ezaminatoarei)

Fiecare scoala care se respecteaza are un imn, o melo pe care pana si majoretele tre sa isi faca intrarea la meciurili sportive ale scolii. Propune imnul scolii lu Goldie. Motiveaza.


perfect de akord cu colegile

pentru scoala goldie propun imnuwww.youtube.com/watch?v=rLSV70Klej4" target="_blank">asta sau www.youtube.com/watch?v=qPxgErAFRhQ&feature=related" target="_blank">asta
la primul nu mai e nevoie sa motivez iar la al 2 lea e cuprinsa in video

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna fetile , colegile si profisoara

www.youtube.com/watch?v=E0znXGABqWE" target="_blank">have a nice dayyyyyyy

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput