Fluturasi de martie-aprilie 2011 (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Strumphy . NU mi=a mers calculatorul , motiv pentru care nici nu am intrat. Nu am apucat inca sa va citesc, sper sa am timp, dar nu am o stare prea buna, asa ca nu stiu cand voi citi.

tuturor!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea vrei un scurt rezumat??? tocmai ce intrebam in capitolul trecut de tine.


mami x2 , de printesica si printisor s 23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Strumphy . NU mi=a mers calculatorul , motiv pentru care nici nu am intrat. Nu am apucat inca sa va citesc, sper sa am timp, dar nu am o stare prea buna, asa ca nu stiu cand voi citi.

tuturor!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 21+




afara pe fereastra cu el si cumpara unu` nou ...adica nu tu, sa il primesti cadou de la sot sau poate ii scrii lui Mos Craciun si il primesti

De ce nu te simti bine?

Am imprastiat eu praf de depresie zilele trecute printre voi ?


BB on board!!! 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Strumphi, buna initiativa!! La strigarea catalogului nu se poate sa ramanem indiferente.. AVem reminesciente prea adanci hihi! Mati e mai bine, miine il duc la cresa, eu ma tratez cu ceai cald, lamiie si vit C
Lavi,am sa incarc pozici, mi-e greu sa tb sa le descarc pe calculatorul celalalt care merge fff greu. Lavi tu chiar ca nu tb sa te ingrijorezi...vorba Stefyei..te-ai mentinut cel mai bine...de atita timp esti la 61...CUm spui ca ai luat un kg sapt asta? Ar tb sa ai 62...
STefy, eu cam abuzez de sarat...
Andreea, hai spune-ne...care-i ala?? Ca acushi ne ratoim la el
Roooxy fata

Simona, mami de baieti David si Matei si 20+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreea vrei un scurt rezumat??? tocmai ce intrebam in capitolul trecut de tine.


mami x2 , de printesica si printisor s 23


S-a intamplat ceva si am pierdut eu?????? Apropo, sambata am fost in Real sa ma uit dupa rochite si nu aveau la ala in care am fost eu.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pai simo, dupa ziua de sambata cand am bagat la greu pe unde am umblat, duminica dimi aveam 62,1 asa ca am luat masuri drastice si luni dimi (azi dimi) era "reglata" greutatea inapoi la 61,5 kg.


mami x2 , de printesica si printisor s 23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Nu stiu ce am , m-a durut si pe mine in zona buricului si ma am dureri in zona ovarelor. Am senzatia ca bebe e foarte jos. De nervi mi-am taiat si unghiile scurte, ca si asa incepusera sa se rupa. Nu stiu nici eu exact ce am.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea poate nu or fi rochitele la real in toate orasele, dar ma indoiesc, ca, caruciorul acela era.




mami x2 , de printesica si printisor s 23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

ce rochite, ce rochite???

mami de Naty (10.04.2009) si 24+ cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreea poate nu or fi rochitele la real in toate orasele, dar ma indoiesc, ca, caruciorul acela era.




mami x2 , de printesica si printisor s 23


Sau le-or fi terminat aia, cine stie. O sa merg si la Real aici la noi, dar sa ia sotul salariul .

Mie mi s-a intins destul de mult buricul!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 21+

Mergi la inceput