Floricele de Liliac mai - iunie 2010 (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biajitaru spune:

Neata,

Legat de suparari eu am invatat sa respect opinia fiecaruia. In plus un sfat e intotdeauna bine venit. Este la latitudinea fiecaruia daca va decide sau nu sa se foloseasca de el. Primesc multe sfaturi si de la ai mei parinti dar nu se supara nimeni daca fac si altfel Nici mie nu mi s-a rapuns tot timpul la intrebari sau mi-au mai fost contrate cate o parere doua dar n-am Suntem toate diferite si tocmai din acest motiv cred ca adunam ce e mai bun de la fiecare. unele fete au mai multa experienta fiind la al doilea bebeu altele asa ca mine mai putina dar pana la urma toate suntem mamici si ne dorim ce e mai bun pentru puiutii nostri.
Eu va doresc tuturor o zi frumoasa si multisa va insenineze viata,
Buna dimineata soare!

Bia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Astazi parca s-a trezit o idee mai bn miezosul,e doar un muc mergator..dar pare mai ok..In schimb m-a luat pe mine din nouN se mai termina sirul asta
L-am lasat la perete in pat si am iesit sa-mi fac o www.newschannel.ro/files/stiri/investitorii-nu-vad-semnele-crizei-in-cestile-de-cafea.jpg" target="_blank">cafeluta,din care va servesc si pe voi,daca doriti;iar cand m-am intors era pe marginea patului cu o mana deja josLa fix am ajuns
Nici nu stiu ce mai vroiam sa va zic,sunt de belea
Hai ca mai va scriu eu,cand se trezeste si neuronul



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanici

si is venita deja, numa mintea imi umbla prin tarile calde

Acu am vazut ca Biajitaru intreba de detergent....scuze, am retinut ca tre sa raspund ca a intrebat cineva din bv, dar vad ca am incurcat borcanele



mama lu' R (23 martie) & H (21 iunie)


Si Bia e tot din Brasov , doar ca sta la Bucuresti .
Si nu ne intalnim sa il vad pe micul Horia si fratiorul Rares daca tot esti prin zona ???

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Deja ma oftic ... nu pot intra pe webshots !!! Cica nu am parola buna . Doar nu a schimbat-o nimeni !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Mary : i-am dat eu parola lui Julymorning ... sper sa poata intra ca eu nu pot si deja m-am enervat !
Mai am un cont si nici acela nu il pot accesa !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui r_ocsy

Mary : i-am dat eu parola lui Julymorning ... sper sa poata intra ca eu nu pot si deja m-am enervat !
Mai am un cont si nici acela nu il pot accesa !!!

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Ti-am trimis un Pm



Cristina,mamica implinita de sufletel mic Sebastian Mihaiwww.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">(14.05.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Naeata,

eu sunt mahmura rau. Aseara am fost la Terasa Doamnei cu niste prieteni bulgari si am stat pana tarziu in noapte. Baietii au fumat un trabuc autentic adus tocmai din Cuba, care putea oribil si acum imi vine sa vars de la el. Le-am spus, daca mai umbla cu de astea pe langa mine, pe mine sa nu ma mai cheme. Bleah

Si Ekaterina mea se ridica singura dar doar din pozitia sezut si mama mama ce mai topaiala.

Azi am copilul mare acasa, iar e rosie in gat dupa 3 zile de gradi. Nu mai suport. Eu nu pot sa pricep. Cand eam copil mergeam la gradi si cred ca faceam maxim 3 viroze pe an, ea merge 2-3 zile si 10 sta acasa. Deja mi-e prea mult.

Multumesc de info ptr vaccinuri, dupa ce ma mai trezesc din mahmureala ma pun pe studii.

Fug, ca ma in casa o micuta Picasso, care si-a intins in sufragerie pe jos toate hartiile, acuarelele, creioanele si alte acareturi pentru ca ea trebuie sa devina o mare pictorita. Si pe langa asta trebuie sa o duc cica si la dansuri din nou pentru ca ea trebuie sa devina o mare dansatoare.

Revin, dupa ce imi vine una bucata sot acasa, iar a plecat in lume si m-a lasat singura cu 3 copchii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Neatza

Io's proaspata ca o stafida. Am o mare cana de cafea in fata pe care mai am putin si mi-o bag intravanos ca altfel....
Citesc din urma si daca se trezeste neuronu' imi dau si cu parerea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Cris : multumesc, ti-am dat PM !

Nu era de vina parola ci neuronul meu nedormit de 2 nopti ca si asta a fost cu treziri dese de 5 sau 6 ori ca am pierdut numarul.

Julymorning : ti-am trimis parola gresita , scuze ! Iti voi trimite alt PM.

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Eu de fapt vroiam sa intru pe webshots ca sa vad daca intr-adevar albumul nanei nu mai este si acum pot sa spun : Nana , unde e albumul iubiricei ??? Vrei sa te tragem de urechi ???

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput