Parohia Glodeanu - confirmari pt carucior

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:



Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ma bucur ca ati reusit sa cumparati caruciorul atat de repede.

Parinte, am trimis si eu azi un colet cu haine, va rog sa-mi scrieti cand il primiti. V-am trimis PM.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Craciun fericit sa va dea Dumnezeu tuturor si sa aveti parte de tot ce va doriti alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Am facut o greseala insa, uitasem cat s-a platit pentru carucior!
Oricum nu cred ca este f important!
Principal este ca au contribuit oameni de buna credinta care activeaza pe acest forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Acum avem si blog : http://copiiidinglodeanu.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

buna ziua,

parinte se mai pot trimite colete?



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Cu siguranta mai puteti trimite cate ceva insa vreau sa va spun ca hainute si jucarii au primit toti copiii din parohie. problema cea mai grava este ca multi dintre ei au nevoie mare da alimente asa ca daca puteti ajuta rugamintea mea ar fi sa trimiteti cate ceva de mancare!
Daca o sa mai primim hainute o sa merg in parohiile vecine la alti copilasi care au nevoie!
Idealul meu este sa amenajez o cantina sociala doar pentru copii in parohie, in acest scop am facut si blogul. Daca ne puteti ajuta in aceasta privinta ne-ar fi de mare folos!
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

atunci eu as propune sa se trimita bani (cine poate normal)si sa cumparati dvs.de acolo ca e destul de greu sa trimiti produse perisabile prin posta,s-ar altera mai ales ca s-a incalzit affara

dar aceasta propunere trebuie aprobata de moderatori,admini...ar fi frumos sa facem un cadou de paste copilasilor si oamenilor de acolo

o sa urmaresc subiectul si o sa trimit si eu bani,daca se aproba



Mami si 2 printi iubiti: DAVID(24 sept 2008) si STEFAN(24 sept 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Noi avem un cont deschis, e afistat pe blog si pe facebook.
Puteti dona daca moderatorii permit lucrul acesta, daca nu, nu ne suparam pentru ca deja "Despre copii" a facut foarte mult pentru noi!
Doamne ajuta!

Mergi la inceput