Parohia Glodeanu - confirmari pt carucior

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Marius multumesc de atentionare...ai PM si astept sa-mi confirmi daca contul in care am pus banutii e bun ori ba .
PS:e prima data cand mi se intampla asa ceva...chiar nu stiu ce trebuie facut mai departe ca banutii sa ajunga unde am vrut sa ajunga


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Domnul Marius o sa incerc sa trimit si eu niste banuti maine pentru a reusi sa achizitionam acest scaun pana la Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Bine. Doamne ajuta!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Doamne ajuta!
Am pus si eu astazi 100 de lei in cont!
Sunt pe numele sotiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cei 64 de ron + chelt transport care au mai ramas am sa-i acopar eu. Nu stiu cand va sosi acel aparat foto asa ca banii de acolo ii voi orienta spre alte cazuri. Maine voi vedea daca pot sa fac comanda. Asta ar fi.


Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Felicitari, Marius, pentru finalizarea cu succes
Ma bucur ca vor fi niste sarbatori putin mai luminoase pentru aceasta familie greu incercata.

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

As dori sa multumesc din inima tuturor acelora care au participat la aceasta actiune si ma rog pentru binele familiilor dumneavoastra pentru ca sa castigati toate cele de folos in viata aceasta si pentru mantuirea dumneavoastra!
Multumesc domnului Marius pentru ajutorul dat si nu in ultimul rand fondatorilor acestui site care ne-au dat ocazia sa ne manifestam dragostea si compasiunea fata de semenii nostri!
Asa cum am mai spus, multumesc pentru faptul ca existati, pentru faptul ca datorita unora ca dumneavoastra suntem inca iubiti de Dumnezeu!
Urez tuturor cele mai fericite sarbatori si multe impliniri!
Harul Domnului nostru Iisus Hristos, dragostea Lui Dumnezeu Tatal si impartasirea Sfantului Duh sa fie cu noi cu toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Uitasem sa va spun ca Mos Nicolae a trecut si pe la Biserica noastra: http://i857.photobucket.com/albums/ab139/parohiacarligumare/061220101104.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Desi numai bunul Dumnezeu poate sti cata dezamagire este in sufletul meu (chestiuni personale deci nu va faceti griji), sunt fericit ca am reusit sa mai fac ceva cu ajutorul vostru, motiv pentru care doresc sa va multumesc tuturor fie si doar daca ati fost cu gandul.
Aveti grija de voi.


Revin cu informatii de ordin tehnic pe acest proiect.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Marius

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

bazar umanitar

Mergi la inceput