Parohia Glodeanu - confirmari pt carucior

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Am si eu in pod o multime de cutii cu haine pentru adulti, jucarii, etc. Insa nu sunt tocmai aranjate, unele sunt spalate si calcate, altele sunt sifonate, jucariile nu sunt curatate toate. Si as vrea sa le trimit, insa imi lipseste efectiv timpul pentru a ma ocupa de spalat si aranjat, Este ok sa le trimit asa cum sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

cui pot sa trimit bani prin paypal?

am citit cateva pagini in urma unde zicea parintele ca e nevoie de mancare, of ce-as vrea sa fiu mai aproape, aici e atata risipa de mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Pentru copiii mai maricei,din pacate nu am lucrusoare,dar cu rechizite si carti de povesti vom ajuta si noi,pe langa niste donati pentru mancare.o sa incerc sa sensibilizez si eu lumea in jurul nostru,macar cate 10 ron/luna de la fiecare si se aduna ceva.

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Poftiti la shoping....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Selene, promisesem sa trimit si eu hainute de copii de 0-4 ani, pana la urma s-au adunat destul de multe ( o sacosa din aceea mare de hypermarket ). Pentru ca am aflat de venirea parintelui si a copiilor la Bucuresti, sambata am mers special sa ma intalnesc cu ei si sa-i cunosc. Le-am dus hainutele, le-am cumparat cateva jucarii, carti de povesti si ciocolata.


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui uta_ciun

cui pot sa trimit bani prin paypal?

am citit cateva pagini in urma unde zicea parintele ca e nevoie de mancare, of ce-as vrea sa fiu mai aproape, aici e atata risipa de mancare

David Nicholas, 6 Martie 2010

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone




Mie, daca este pentru parohie. Numai sa fii atenta ca, din orice suma depusa, se pierd 2 EUR in momentul retragerii din PayPal pe card.

Edit: ai PM.

Am eu lucrusoare de copii mai mari, Lumi. Urmeaza un al treilea coletoi. :D

luy, nu face nimic, mai bine asa.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudor_marian spune:

Doamne ajuta! Imi cer mii de scuze pentru faptul ca nu am raspuns pana acum! Da, am primit coletele de la dumneavoastra si au fost lucruri minunate in ele!
Va multumim din suflet pentru tot ceea ce ne-ati trimis, lucrusoarele au ajuns deja la copilasi!
http://copiiidinglodeanu.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui tudor_marian

Doamne ajuta! Imi cer mii de scuze pentru faptul ca nu am raspuns pana acum! Da, am primit coletele de la dumneavoastra si au fost lucruri minunate in ele!
Va multumim din suflet pentru tot ceea ce ne-ati trmis



Azi a mai plecat un colet, cu hainute pentru copiii mai mari, m-am gandit sa primeasca fiecare cate ceva, macar o hainuta, ca de Paste trebuie ceva nou. Si jucarii, o punga de taitei, un borcan de dulceata si un kg de faina, de la myky791.

E tot mare si greu, are 11,460 kg.

Toate hainutele au fost spalate, jucariile de plus, spalate, celelalte, sterse cu spirt.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

NOU - colectia de martie!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Daria-Nandini, haiosenii si dragalasenii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Am cateva haine de fetita - pentru 3-4 ani plus o hainuta cam pentru 6 ani. Sunt curate si nedescusute/nerupte, purtabile. Le-as trimite copilasilor din parohie. Imi puteti da o adresa, daca credeti ca ar folosi cuiva? Sunt potrivite pentru vremea asta a anului, deci n-as mai intarzia. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Cine ma poate ajuta cu numarul de telefon al parintelui?
Vreau sa trec maine pe acolo si am cateva intrebari ... multumesc!

Mergi la inceput