Handmade....

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Andoix nici eu nu merg deoarece la ce creatii am vazut si mau lasat Wow ale mele nici nu s-ar uita nimeni la ele.Sper sa fac creatii mai frumoase.Spor la treaba si la creat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

De unde va cumparati piesele necesare pt. a face cercei? Ma intereseaza strict partea de ac/ clips, ca am cateva idei pt. mine :)

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

xio, pe margelutze si simoshop gasesti tot ce iti trebuie. Mai sunt si altii, dar cu cei mentionati lucrez eu si sunt f seriosi si rapizi.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Bijuterii cu suflet

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Xio,iti poti cumpara si dupa allex.ro si nu au o suma minima de care poti cumpara,poti cauta si pe breslo.ro,Eu sper sa mai strang ceva banii sa mai investesc in bijuterii si in ingrediente pentru cosmeticele mele.Spor la margelit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mersi, fetelor, imi voi comanda si eu . :))

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Sunt ff multe lucruri interesante pe breslo doar sa ai timp sa cauti.eu va voi arata ultimele mele creatii.Dati-va cu parerea in voieSpor la creat si vandut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamat spune:

Stiti cumva un magazin de unde pot lua cateva snururi de martisor? Pe breslo sunt comenzi minime si pentru 5-10 lei o legatura de snururi n-as mai da nush cat pe alte chestii inutile sa ajung la suma minima, plus transportul. Un magazin fizic ar fi ideal. Stiti cumva in Bucuresti unul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

acum probabil gasesti pe la tarabele de martisoare.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Gasesti si la merceirii snururi pentru amrtisoare nu stiu s aiti spun exact la ce pret,dar eu am vazut aici la mine in zona mercerie care avea snururi.Sper sa gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor nu ati mai lucrat nimic,nu va mai laudati cu nici o creatie noua.Cine a mers pana acum la vreun targ de profil sa vina sa ne impartaseasca si noua opiniile pro sau contra targuri .Astept

Mergi la inceput