Handmade....

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamat spune:

alina

suna stupid dar.... ai obiectivul curat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Uitati aici un tutorial facut de Cinnamon & cloves despre cum sa faci fotografii bune:
http://www.cinnamoncloves.com/blog/2010/04/photography-tutorial-2/

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor ms frumos de sfat,am sters si obiectivul dar nu stiu ce are aparatul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor nu ati mai lucrat nimic ,nu ati mai vandut nimic?nici o parere nimic?ma simt asa parasita.Eu as vrea sa mai vad ce mai lucrati voi,idei,pareri,opinii,daca veti merge la vreun targ de profil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Alina eu am lucrat mai multe dar nu am avut timp sa le fac poze sa le pun. Acum sunt la capitolul experimentat tehnici noi

http://community.webshots.com/user/Dragaica
https://picasaweb.google.com/Handemadjewelry
Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Buna tuturor. V-am vazut creatiile, frumoase toate.
Voi participa si eu la primul meu targ la sfarsitul lunii, asa ca va mai scriu dupa ce vad cum a iesit.
Si eu am inceput sa lucrez cu fimo acum aproximativ un an, cand am constatat ca martisoarele pe care ar fi trebuit sa le cumpar m-ar fi costat f mult (2 copii - colege + profesoare, rude, + pt sot la serviciu). Asa ca am comandat fimo, am facut martisoarele, din restul materialului am facut bijuterii si le-am vandut, asa ca practic martisoarele nu m-au costat nimic.
Spor in continuare la ceea ce faceti cu drag si la vanzari.

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

www.crafty.ro/StyleHandmade/" target="_blank">Bijuterii cu suflet

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor foarte frumoase creatiile voastre,si eu am mai lucrat ceva sper sa imi spuneti parerea voastra.Andata da-ne si noua mai multe detalii despre targul la care vei merge.Cat te-a costat taxa de participare(daca trebuie sa platesti o taxa),unde se tine targul,cat tine acest targ.Spor la vanzare si la creat minunatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Alina, eu merg in Constanta. Targul tine o zi, pe 27, intr-un club. Cine mi l-a recomandat mi-a spus ca anul trecut a mers foarte bine. La noi se mai organizeaza de catre Asociatia Handmade Romania un targ de 2 zile, in incinta Carrefour si inca unul va fi la Muzeul de Arta, dar va fi afara, vreo 4 zile.
Taxa pt targul la care merg eu este de 45 lei, platibili in ziua respectiva. Ei asigura si o masa si un scaun.
Mai multe amanunte despre targuri poti afla pe site-ul lucrudemana, pentru ca sunt si in Bucuresti, desi e cam tarziu acum sa te mai inscrii. Am inteles insa ca la muzeul taranului roman se organizeaza targuri cu f mare cautare, unde poti sa vinzi f mult, dar iti trebuie o forma legala.
Ar mai fi unul la politehnica, afara, cu o taxa de 50 de lei achitabila de loc, dar cred ca trebuie sa te inscrii inainte. Acestea sunt detaliile
Aleea de intrare In Universitatea Politehnica Bucuresti (Parcul Politehnicii)
Strada Splaiul Independentei nr 313
* Taxa de participare este de 50 RON; plata se achita pe loc;
* Expozantii vor veni cu recuzita proprie (masa, scaun, sevalete, etc.);
* Se asigura depozitarea produselor peste noapte
* Spatiu nelimitat de expunere ;
* In cazul In care vremea va fi geroasa, asiguram spatiu de expunere In interior;
In speranta unei viitoare colaborari, va rugam sa confirmati participarea dumneavoastra pana in data de 25.02.2011, pe email proiecte@studentibucuresti.ro sau la telefon 0745 017 929 / 0765 286 301 (Ioana); 0727 323 268 (Casiana)

Bafta multa si astept vesti

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Bijuterii cu suflet

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Andata te rog lasa-mi un PM cu id-ul tau daca se poate sa vb mai multe.Eu nu am cum sa merg la muzeul taranului Roman deoarece nu am PFA sau altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu trebuie PFA la mtr. Dar acolo se face preselectie si e cam dificil. Eu nici nu am trimis produse pentru ca ce lucrez eu nu prea e pe targetul lor si nu prea are legatura cu sarbatoarea de martisor. Cu 8 martie parca are mai mare tangenta da cu martisorul nu prea. De facut am facut si martisoare, dar nu m-am obosit sa trimit pentru ca am facut doar ca sa fac, sunt banale, nu sunt mici opere de arta asa cum am vazut pe la altii.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput