Iepurasi Martie-Aprilie 2010 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Direct pe ignore te trec Ioanact! Nu ti-e rusine dupa ce te-ai dus cu catel si purcel in case omului sa zici ca mai bine stateai la pensiune? Eu daca nu am bani sa ma duc undeva nu ma duc punct!

Plus ca ai zis ca ai plecat cu Ioana bolnava? tu primesti oameni bolnavi la tine in casa cu bebelus?? intreci orice limita!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Andira sanatate micutei tale.Daca ai stii cat m-am gandit la tine.Si daca iti si spun din ce motiv....mi-am luat masina de facut paine.Nesi in toata simtirea (iti dai seama din ce motiv???).Pupici si lasa ca o sa se diversifice si fata.Vladi zicea ca nu a ramas niciun bebe nediversificat.
Andra fata nu ai somn?

Mamica de George-Theodor
7 Martie 2010
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Andira bine ai venit! sa va faceti bine si sa ii veniti de hac problemei!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

OANA eu tot votez zilnic dar uit sa mai zic aici! Am si eu o misiune, alaturi de fete, sa te trimit in Rusia in vizita.

Mami de doua minuni: Luca si Mara



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ANDIRA - Imi pare nespus de bine ca ai dat un semn, dar ma intristeaza pitica cu boala ei. Sigur o sa-si revina. Poate ar trebui s-o mai vada un medic. Bronsitele la sugari sunt destul de anevoios de vindecat pentru ca dureaza mai mult.

Cand oi avea chef poate zici ceva si de Canada. Veti pleca? Va rezulta dupa toate informatiile aflate acolo?
Piscotelele mari cum sunt? Rezista la gradi fara imbolnaviri?

Te pup si cand mai poti mai intra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabyHila

Direct pe ignore te trec Ioanact! Nu ti-e rusine dupa ce te-ai dus cu catel si purcel in case omului sa zici ca mai bine stateai la pensiune? Eu daca nu am bani sa ma duc undeva nu ma duc punct!

Plus ca ai zis ca ai plecat cu Ioana bolnava? tu primesti oameni bolnavi la tine in casa cu bebelus?? intreci orice limita!



Mamica fericita de Veronica Joy (24.01.2010)



Fata Gaby ignore de unde?din mess sau de pe DC???Ca nu ai zis nu de altceva.si nu te mai enerva ca nu ai pt cine.daca eram eu ...te intelegeam ca doar pe mine ma iubesti ...dar asa....
Oanka ce faci fata?Treci aici ca vad ca esti beshtelita!!!Daca esti fraiera!!!Data viitoare mai fii draguta!

Mamica de George-Theodor
7 Martie 2010
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramy77 spune:

Buna seara,
ANDIRA, bine ai revenit.Imi pare rau sa aud ca Iris e bolnavioara, multa sanatate si sper sa-si revina repede!Poate mai incolo o sa ai timp si chef sa ne povestesti cum a fost in Canada.

ELLA si eu am masina de paine si am cateva retete, daca te intereseaza spune-mi.

Despre subiectul hot din ultimele pagini, s-a cam zis tot...Mai adaug totusi ceva: Doamne, mare-i gradina Ta!

Ma duc la , noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ELLANIKO - Fata, ANDIRA e experta in facut paini la masinuta, dar cat ea isi pune fata pe picioare iti dau retetele pe care le-am incercat eu. Sa stii ca-s bune si am mai spui ca iti stau la dispozitie, dar vad ca nu citisi. Uite, imi mai incerc norocul o data, vrei???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Of, of, of, mai fetelor, ce ati sarit toate!
Eu zic sa incheiem acest capitol cu musafirii, poate o fi inteles fata ce si cum.

Haideti sa ne vedem de bebeii nostri, ca de aia suntem aici, plus ca fetele care nu stiu povestea nu inteleg ce se petrece si nu e frumos.

Vad aici bebei foarte ambitiosi, care merg in patru labe, se ridica, silabisesc.
Al meu e in stadiul de incercare pentru fiecare, dar e al meu si il iubesc de numai pot!

REBIANA si tu ai fi facut la fel, sunt convinsa!

child fericita de Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Nu ma provocati ca incep sa dezvolt subiectul de ce am zis ca m bine stateam la pensiune. Nici nu ne intalnisem si vroiam sa ne intorceam ( numai felul cum a vb cu noi si indiferenta) dar am venit atatia km si-am stat.
De ce oare ne-a chemat daca sunt fost asa de indiferenti?

Am încarcat cateva poze.
Dar oare m aveti dispozitia sa le vedeti?




ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput