Bobocei sept-oct 2008, la 2 ani (315)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Salut din nou fete!
Legat de aerosoli, nu e foarte ok aparatul caci este fix si nu cu furtunas, iar copilul trebuie sa stea imobilizat.Intodeauna am incercat cu desene, sau muzica sau alte balacreli, gen ii pun si lu tati si lu mami, nu functioneaza.O sa cumpar altul, ma gandeam la Omron, dar sunt al naibii de scumpe si momentan cam nasol cu banii, dar o sa-i iau neaparat.
Legat de ajutor, nu mai zic nimic, am sunat-o pe soacra ieri sa -i spun sa e nepoata bolnava , nu i-am mai spus si de mine ca am ajuns la control caci am, crezut ca nasc si ea incepe sa-mi spuna de conserve, caini si pasari....so ce pot face?Alte rude de incredere nu am, doar nasica noastra care este si ea gravi in 9 luni si o matusha care de cate ori o vede pe K o ameninta ca o bate dc nu e cuminte si asta ma enerveaza rau, chiar dc o face in spirit de gluma.Deci mai bien singura si linistita.Fiecare cu conserva lui pana la urma urmelor!:)

cu K2 in 38s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Ciorbistu' lu' mama



Babytza si puiiValentina David
www.youtube.com/watch?v=NAF7KnfmI6s" target="_blank">Mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Babytza papa tare frumos soricelul , moa si se sterge, mi-a placut si postul cu hotararea...

a mea e porcusor in toata regula...azi dupa amiaza manca mancarica cu salata de ceapa si laptele ramas de la cereale, nu mai zic ce era in casa...

Cristina sanatate va uram

mi-am facut curaj si am spalat...frig rau afara

de Crina(12.10.2008) "pinsesa lui mama"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

babytza super tare soricelul cum mananca ciorbitza...uuuuaaaauuuu...si noi la fel mancam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!!!

Am intrat scurt sa va spun ca Lucia e mult mai bine, a dormit noaptea trecuta neintoarsa, fara pic de tuse. Minuni mai fac aerosolii astia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

Buna seara!

Multumim din suflet tuturor pentru urari, sa ne traiasca boboceii, fratiorii si surioarele lor, parintii.... toti ai nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Roxule da' cine a facut ciobica de o manca cu atata placere soricelul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Babyboy - eu stiam ca dupa 2 ani baietii incep sa aibe erectii ceva mai puternice. Daca raducu nu e decalotat complet, e posibil sa il jeneze. Sa te uiti cu atentie la putzi si daca observi ca e mai rosie sa ii pui o compresa cu rivanol.

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui _irina_

Roxule da' cine a facut ciobica de o manca cu atata placere soricelul?



Socrela

Claudia ma bucur mult ca sunteti mai bine

Babytza si puiiValentina David
www.youtube.com/watch?v=NAF7KnfmI6s" target="_blank">Mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

aaaa...cam asa facem noi baie

http://family.webshots.com/video/3036540680105315308KhzSrF

Mergi la inceput