clinica Med New Life

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

poate ca intre celelalte analize mai era ceva . si poate tu nu vezi asta .
daca nu e asa atunci ar trebui sa discuti deschis si sa spui ca ai vrea IA . noi mergem la dr albu -tot la medlife - si dorim fiv insa intai trebuie sa ne prezentam cu analizele si apoi vom hotara .


mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Jinxy, multa bafta cu IA, si cu ce va fi nevoie in continuare!
Am intrat la subiect doar pentru a-ti spune ca si eu sunt in succes al clinicii MNL, prof Ron-El. Dupa 3 FIV (2 la MNL si unul la Viena) si un FET la MNL (cel cu succes) este adevarat, dar vei vedea multe situatii similare aici pe forum. Oricum, comportarea a fost totdeauna profesionista, si nu cred ca te impinge la FIV de amorul artei. Inteleg ca ai avut analize peste care sa se uite (banuiesc ca inclusiv hormonale). Noi am mai facut si HSG si laparoscopie inainte de a incepe odiseea FIV. Dar daca poti tenta si cateva IA inainte vei fi sigur mai linistita.
Mult mult succes! Si sa stii ca in infertilitate se spune ca cel mai important lucru este perseverenta!

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! s37 cu un dragalas

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikado spune:

jinxy, mult succes!

mi-am facut si eu programare luna asta la MNL, sa vedem ce investigatii trebuie sa mai facem si avem sanse cu IA sau trecem la FIV ...asta dupa 2 IA nereusite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jinxy spune:

Multumesc mult pentru incurajari. Si bafta multa Mekato. Astept vesti dupa ce mergi la MNL. Eu colaborez pentru inseminare cu doamna doctor Gussi. Sincer va spun, este super doctora. Pune suflet in ceea ce face si cred ca asta este foarte important. Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jinxy spune:

Scuze mikado, te-am botezat.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikado spune:

jinxy, nu-i bai ...dai un miel, tot bine pastele eu sunt multumita pana acum de noul dr.
multumesc succes la IA !!!

papa bun
MTHFR mutatia C677T heterozigott, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote
www.fertilityfriend.com/home/mikado" target="_blank">grafic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roadetot spune:

buna,
Sunt noua aici, abia m-am logat, am fost ieri la MNL, la prof. Ron-El, din prima mi-a recomandat FIV, insa ce e mai ingrijorator e ca mi-a dat sanse mici. Nu stiu ce sa mai fac, am fost si la Gynera, dr. Dracea mi-a dat sanse si mai mici, aproape deloc.

Mergi la inceput