Abdomen extraplat (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

o sa va placa :-)



devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Zuzana e din Czeck Republic??
Puteam sa jur ca-i romanca, din Piatra Neamt inca..sunt dusa cu capu rau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Buna dimineata la voi ca la mine e seara

Na' ca am facut-o si pe asta!!!! Rock climbing a fost super super de tot! cred ca asta e inceputul unei dependente grave hahah!! macar de as avea timp.... dar da, mi-a placut maxim!! Si prietenei mele la fel asa ca repetam figura cat mai curand

Sa va povestesc
Initial, dupa ce am invatat nodurile si belaying-ul & stuff a trebuit sa fac ancora pt instructor (am uitat iar cum ii zice la ancora asta ) si cand sa coboare inapoi jos m-a ridicat si pe mine vreun metru in aer! m-am speriat tare de tot atunci si m-au trecut toate caldurile, am zis ca nu sunt buna de asa ceva, ca mai bine merg acasa direct decat sa ma mai fac de ras pe acolo well, el era cred ca dublul greutatii mele asa ca a fost greu dar pe prietena mea am reusit sa o tin bine.

Buuuunnn, cand mi-a venit mie randul sa urc, m-am facut de ras si mai tare imi tremurau toate alea pe mine, m-au trecut toate caldurile si nici la jumatea panoului nu am ajuns ca am si vrut jos! oribil!! panoul e foarte inalt, nu am o referinta dar sa zicem cam pana la etajul 4-5 ? cam asa.. dar nu-mi venea sa cred ca sunt asa fricoasa!!! Stiu ca mi-e frica de inaltime, dar atata timp cat stiam ca sunt in siguranta nu trebuia sa fiu asa "chicken" apoi dupa ce m-am certat bine in sinea mea am zis ca ce mama naibii, chiar nu pot sa fac asta? nu se poate! Ei, si pana la urma la a doua incercare am ajuns pana sus! nu am crezut ca reusesc, mi-am pus toata energia fizica si mentala sa ajung acolo, iar cand am fost sus am avut asa un sentiment de indeplinire, ca nu poate fi descris.. Dar da, imi tremurau picioarele groaznic, si aveam palmele transpirate de numa, dar a fost super de tot! apoi am mai facut traseul acela de 3 ori si m-am simtit profesionista deja asa ca am mai dovedit inca alte 2 trasee, cu 2 grade de dificultate mai mare f f greu! but I did it!!! am cucerit Everestullll!!! woooohooooo!! ok, ok, nici chiar asa, dar pe aproape 3 trasee diferite, 5 urcari, 3 ore... piece of cake

Loved it! abia astept sa ma duc din nou! am facut basici in palma, mi-am rupt 2 unghii, mi-am cam nenoricit pantalonii si ma dor bratele si umerii tare de tot, dar e bine.. o sa dorm neintoarsa noaptea asta!

Baby, si eu iubesc Two and a half man! am vazut toate sezoanele chiar de 2 ori pana acum ca tot baga reruns la tv, dar eu rad si la reluari asa de funny e :)))) Bertha e tare de tot

Pozele sunt la prietena mea, cand mi le da, le postez...desi m-am cam ofticat ca nu au iesit asa bine... cu blitz-ul nu prindea asa sus, iar fara era cam miscata poza..oh well! se vede macar ca eu sunt pe acolo

Ma duc sa visez frumoas acum, ca innebunesc pe toata lumea cu euforia mea :))

Va pup, un weekend frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna ziua.
Eu m-am trezit azi cu o raceala de toata pomina. Stranut de zor (asa se manifesta raceala la mine ), imi curge nasucul... in concluzie e vai de mine si ce e mai rau e ca nu stiu de unde am capatat-o ca in jurul meu nu e nimeni racit.
Elena ce tare te-ai distrat!!! Super!!! As vrea sa am si eu astfel de distractii pe aici prin zona.
Baby poti sa imi zici pls cum se face imunizarea asta de toamna cu catina si miere ca eu am la miere sa dau si la altii. (tatal meu e apicultor )
Zuzana asta arata super bine, dr pt. gustul meu e prea mult.
Ma bag la un ceai asa ca va si sa aveti un weekend frumos!!




........................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Niko, il vreau sigur, uite ca o sa intru in weekend pe mess. o sa incerc sa stau cu ochii pe tine pe cat posibil.
Baby, si eu tare
wow ce super Elena, bravos.
prestat sport: banda 30 min(3mile) si 30 min exercitii diverse: greutati, abdomene,etc.
am mancat salata de linte verde cu cateva nuci tocate& castraveti& ulei masline, usturoi, herbs.
acum imi savurez ceaiul verde.
am gatit: hummus, mei cu curry, ulei de alune, lapte cocos, seafood, conopida si brocoli.
va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

si am uitat sa spun ca am vazut pozele:
Lumi, iti sta f bine cu nuanta noua, mi-a placut mult. si esti extrafit, bravo!
Allure, cat de bine poti sa arati, excelent. si tu esti acum fit fit fit, bravo si tie pt ambitie!
am pus si eu cateva pozici, va pup.
weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Anca am vazut pozele!!! Foarte dragute!!! Si daca tot suntem la capitolul ochelari cred ca o sa imi fac si eu curaj si o sa ma pozez cu ochelarosii mei si daca ies bine pozele pun si eu cateva.
Eu sunt cu mucisorii pe capul si vad ca nu vor sa ma paraseasca nicicum, asa ca am o stare super nasoala.




........................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda
"Sky is the limit!!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:


Am vazut si comentat si eu poze noi si am pus cateva de ieri de la catarat

Ma simt de parca as avea 90 de ani, ma dor toate !! nici nu am putut sa dorm calumea azinoapte tot aveam impresia ca, cad de undeva de sus :)) grav!

Cred ca ma bag la o yoga azi, ceva usor si relaxant, tocmai buna pt febra musculara .

Iulix, insanatosire grabnica! baga ceaiuri si bai fierbinti cu sare, la mine asta ajuta cel mai mult.

Baby, si eu sunt interesata de imunizarea de care ziceai, desi nu cred ca gasesc catina pe aici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

seara buna

doar sportul ca numai de el am chef si timp...20 de min cu Chalene picioare, picioare si iar picioare

somn usor si sanatate ca-i mai buna decat toate, nu de alta dar si mie imi trebuie oleaca

***************************************************************************

I'm smilin' cuz I love it~ every day!
http://www.youtube.com/watch?v=3nD-cj9B894&feature=related

"A glass of wine and a little fine dark chocolate,a lunchtime massage,sociable nights out and a funny movie may add years to our lives as well as life to our years" S.Marriott

" Jealous people are usually those who have too much time on their hands. If your busy, who has time to worry about what everyone else is doing, wearing, saying? You're too busy for that! Ignore 'em!" Chalene




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:






devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput