Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***262***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ieri la petrecere a fost f frumos. S-au distrat si cei mari si cei mici, dar si cei mici mici. Acum insa este cam intoarsa cu fundul in sus casuta si eu nu prea am chf de munca Dar important este ca s-au distrat copiii si in special sarbatorita. O sa va pun si poze mai tarziu.

Printre invitati le-am avut pe gazuline. Nu va puteti imagina cat de scumpa poate fi Katerina I-a cucerit pe toti. Este atat de prietenoasa si dragastoasa si de atenta cu bebelusii, incat o cred si eu ca se enerveaza daca ii intoarce careva spatele Sa fi vazut numa cat de atent il hranea pe David sau cata dragoste il mangaia pe Robert. Oricum eu una m-am indragostit si mai tare de ea, iar tu Gaza chiar nu ai de ce sa-ti faci probleme, sunt sigura ca o sa treceti cu bine si repede peste aceasta perioada.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

In numele lui Chitbus, va multumesc foarte mult pentru urari

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

GAZO, nu ma mai ridica atata in slavi ca nu sar toata ziua in paturi sa il fac sa rada. Era un moment. E adevarat ca singur nu prea se joaca asa ca suntem tot timpul impreuna.

Dar, sunt super obosita si frustrata si ma enervez usor. Vreau sa ma duc in weekend la mama si cat daorme Vladimir sa ies din casa sa imi clatesc ochii.

Desi, sincer va spun ca nu stiu cum e sa fii in depresie. Adica d-aia cu plans si ganduri negre si masuri radicale. De fel, sunt vesela. Dar am o stare de kko.

Asa ca multam de complimente dar sa stii ca nu-s tot timpul ca in film.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Si acum partea mai nasoala: ieri seara David s-a deranjat la stomac. In timpul petrecerii a avut scaun de vreo 2 ori, iar dupa ce au plecat invitatii a mai facut de vreo 3 ori. Nu stiu de la ce poate, dar eu banuiesc ca o fi mancat ceva aseara, caci l-a atata lume sigur i-a dat cineva ceva. Am reusit sa-i dau jumatate de pliculet de smecta. Ma asteptam sa am iarasi o noapte de vis, mai ales ca funducul lui arata jalnic, dar surpriza, a dormit fff bine,eu nu m-am trezit nici o secunda. Vreau sa zic ca inca doarme in pozitia in care l-ampus aseara. O fi normal?

Sper sa scapam repede si de problemuta asta, caci lunivreau neaparat sa-l duc la gradi. I-am facut si analizele (coproparazitologic si exudat) si au iesit bune

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Neata,

GAZO, nu ma mai ridica atata in slavi ca nu sar toata ziua in paturi sa il fac sa rada. Era un moment. E adevarat ca singur nu prea se joaca asa ca suntem tot timpul impreuna.

Dar, sunt super obosita si frustrata si ma enervez usor. Vreau sa ma duc in weekend la mama si cat daorme Vladimir sa ies din casa sa imi clatesc ochii.

Desi, sincer va spun ca nu stiu cum e sa fii in depresie. Adica d-aia cu plans si ganduri negre si masuri radicale. De fel, sunt vesela. Dar am o stare de kko.

Asa ca multam de complimente dar sa stii ca nu-s tot timpul ca in film.


Bianca eu cred ca multe dintre noi snt in situatia ta. La suprafata vesele (caci deh, asta ne cere meseria), iar in interior mai zace un soi de depresie sau stare de kko, cum zici tu. Si mie cateodata imi vine sa pleeeeeeeec si sa ma intorc abia peste cateva ore (nu zile, ca nu rezist ), sa ma deconectez de tot si de toate. Eu una abia astept sa mearga David la gradi, sa am acele cateva ore in care sa pot sa fac ce vreau eu.

Asa ca du-l frumusel pe Vladimirescu la mamica ta si ia-ti o pauza de cateva ore. O sa vezi, ca altfel o sa te intorci. O sa fii in forma maxima si gata de filmat scene hazlii

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Sunt cam singura pe-aici

Ilinca cum te mai simti?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata,

olguta eu sunt pe aici, numai ca am citit repede din urma si acum sunt prezenta

vazut pozele - foarte putine, prea putine, DAR am reusit sa identific eclerele (noroc ca erau pozate mai de departe ca sigur ne ingrasam de la ele)

nu am vazut filmuletele biancai (ca bine-nteles ca am niste restrictii pe calc) dar mi-am imaginat cam ce si cum si la cum o stiu pe bianca

bianca - fugi si te plimba putin cat doarme vladimir, savureaza o cafea si priveste oamenii, ca nu de alta dar la aca gandacel nu e permisa mama cu stare de kko cum spui tu. Si acum ca sa redevin serioasa, stiu cum e si tare mult ajuta si 2 ore de respirat si privit lumea

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

olguta - cand incepeti gradi?


Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Tocmai am vizionat poze de la intalneala cu Miha! Faineee! Ce mare s-a facut si Vitamina! As fi vrut s-o vad si pe Arisica...Olishka, ce mecle face sotzu'to in poze, ma sparg de ras (sa stii ca asa fac si io de cele mai multe ori dar pe alea nu le urc pe net. Sotzu'meu imi tot trimite mms-uri cu poze de-ale mele in care fac mutre groaznice, cu diferite texte, gen "you're beutiful, no matter what they say").
Pisik si Mr. Pisik, felicitari!! Foarte tare!
Eu ma simt mai bine, aseara n-am mai trecut de 37.5. Gatu' ce ma mai doare, in rest pentru doar a 3 a zi de raceala (si doar cate un paracetamol pe zi) is super bine!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever
Sovata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Buna dimi!

Ce minunate poze am vazut. Cu Vladimir (care nu e de lasat...mai peste vreo cativa ani valeu ce o sa fie la usa Biancai) si poze de la intalneala.

In rest, cred ca s-a intamplat ceva cu parola de pe mailul comun...nu mai vrea si pace. Ati schimbat-o? caci eu aveam salvata in calc pagina si acum cand accesez nika, imi cere parola.
Deci, o parola va rog.

Si ca veni vb de Vladimir...Pe pagina DC in stg ecranului este reclama la cordcenter. Si cat citesc sau scriu tot se misca imaginile pe acolo in spatiul de reclama iar cand apare poza cu copilul eu parca tot pe Vladimir il vad (mie mi se pare ca seama tare mult. Bine cu Vladimir cocutza, mai ales, caci acum a crescut). Se vede clar ca is indragostita de el. Bianca, ma iei de nora?

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput