Fluturasi de martie-aprilie 2011 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fii'mea imi tot spune ca ii este somn.....dar sa o culc la ora asta????? ea se trezeste la 8 , de la 8.30-8.40 e la gradi (ca e la 3-5 min de mers pe jos de noi) si doarme bine si la amiaza .....ce sa fac???? nu e prea devreme?? ea de obicei la 22 doarme....


mamica fericita de printesa si baietzoi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

aha merci yasmi sunt chiar la limita...superioara

mami de Maria Natalia(10.04.2009) si 22+ cu Rares Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

merg sa o prega de nani.....ca vrea la somn....sper sa nu ma trezeasca pe la 5....


mamica fericita de printesa si baietzoi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

aha merci yasmi sunt chiar la limita...superioara

mami de Maria Natalia(10.04.2009) si 22+ cu Rares Alexandru




eu sunt cu 1,5 kg in minus fata de limita superioara.... dar si cu matzele chioraind in seara asta....:(


mamica fericita de printesa si baietzoi 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

yasmi mergi si culca fetita si papa ceva,nu mai sta cu matele chiortaind

mami de Maria Natalia(10.04.2009) si 22+ cu Rares Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

draga mea yasmi , am mai spus de 1000 de ori de unde ma trag din zona Moldovei...am spus Eminescu, am spus lacul si Padurea de argint... Enescu... Luchian! recunosti ?

Si nu , nu e tarziu de papa la mine aici, abia e 6 si un sfert seara, dar mai mult pentru sot gatesc ca el vine pe la 7-8-9 seara de la munca si ma face si pe mine sa mananc la ore de astea tarzii, ca dup amine la maxim 6 gata cu mancatu, dar ce sa fac daca trebuie sa ii tin companie, las si mananc cu el cand vine

Am pus sa fac piure de cartofi si ma duc sa toc varza pentru o salata , apoi sa pun pieptul de pui pe grill dar cand imi spune ca pleaca de la birou ca am timp, face cam 45 min pana acasa si-s in Londra nu in afara


BB on board!!! 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Salutari

Alina.n felicitari pt.cuc!!! Nati numai doarme nici ea ziua? La mine Time nu mai doarme de la 1 an,f rar atipeste 30 de minute si tot dupa 11 ne ducem la nani.Cati dintsori aveti ? la noi mai au de iesit multi
Pe mine acum ma supara gatul si eu care credeam ca scap fara vre-o raceala iar Time a racit
Cred ca am inceput sa simt miscarile lui bebe sau am luat-o razna. Mi sa facut pofta de ceva dulce si cred ca ma bag la o budinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi si eu am mancat acum sana. am luat si eu din aia Covalact-prea bun, prea ca la tara. era chiar tanti din reclama acolo in Real. este super buna sana asta de la ei si iaurtul la fel si am mancat si juma' de snikers l-as fi mancat eu pe tot dar.....

strumphitza mai lasa-ncolo gatitu'. du-te si tu in pat, stai calma. cred ca o sa iasa bebelina aia super agitata, asa ca tine

catank acum plec in pat, gata. tu deja cred ca esti. merg ca incep si desenele.

simona cred ca le este foarte greu la copilasi sa se trezeasca asa dimineata. saracutii de ei ne este greu noua, apai lor.



S-a intamplat minunea mult asteptata20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

MILLIE imi pare rau ca ati racit
nu stiu ce e cu Naty ea dormea ziua 1 tura pe la 12 dar de 1-2 sapt e total dat peste cap programul si noaptea ff tarziu adoarme ea care defel adormea asa de usor mereu...
dinti doar 6 avem la 1an jumate inca 2 se vad sub gingie




mami de Maria Natalia(10.04.2009) si 22+ cu Rares Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi dupa calculatorul ala, in saptamana 40 ar trebui sa ajung la 68 kg si n-o sa ajung in veci acolo. abia am luat 3 kg.

S-a intamplat minunea mult asteptata20+

Mergi la inceput